به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی در خطبه های آیین دشمن شکن جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه مهم ترین تکلیف حفظ این امانت ارزشمند است؛ اظهار داشت: حفظ و حراست از نظام در شرایط فعلی از اهم واجبات نیز واجب تر است و حفظ و حراست این امانت برای […]

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی در خطبه های آیین دشمن شکن جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه مهم ترین تکلیف حفظ این امانت ارزشمند است؛ اظهار داشت: حفظ و حراست از نظام در شرایط فعلی از اهم واجبات نیز واجب تر است و حفظ و حراست این امانت برای هر فرد ایرانی واجب است.

وی تصریح کرد: امروز تمام شیاطین روی زمین و در رأس آنها آمریکای جنایتکار در تلاشند با ایجاد جنگ روانی در جبهه مؤمنین و مسلمانان تفرقه ایجاد کرده و تا حد توان مردم را از حضور در پای صندوق های رأی دور کنند و با هجمه‌ای روانی و تبلیغاتی مردم را نسبت به انتخابات بی‌تفاوت و آنها را از رأی دادن دلسرد کنند.

خطیب جمعه شهرستان بناب با انتقاد از اظهارات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی و مناظرات گفت: بنده حقیر متأثر و متأسفم که هیچ یک از نامزدها از عظمت و دستاوردهای نظام چیزی نمی گویند و تنها به تخریب یکدیگر می پردازند.

باقری بنابی بیان کرد: چرا حضرات از گفتن حقایق ترس و واهمه دارند؟! متأسفانه هتاکی و اهانت در این مناظرات به یک فرهنگ تبدیل شده است و این بداخلاقی ها متأسفانه در زندگی روزمره جامعه نیز سرایت کرده و در بین مردم نیز به یک فرهنگ تبدیل می شود.

وی با بیان اینکه تخریب دولت های گذشته به یک فرهنگ تبدیل شده است؛ افزود: با وجود اینکه برخی از دولتمردان مشکلاتی داشته اند و باید پاسخگوی عملکرد خودشان باشند، در عین حال باید عملکرد نظام برای مردم بیان شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب خاطرنشان کرد: در ۴۲ سال گذشته کارهای بزرگ زیادی در کشور صورت گرفته که متأسفانه برای مردم بیان نمی شود. وظیفه ما تقدیر و تشکر از مسئولان خدمتگزار است.

حجت الاسلام باقری بنابی گفت: این کشور و این انقلاب امانت بزرگی در دست ماست و امانت سنگین را باید دست کسی بسپاریم که امانتدار خوبی برای مردم و نظام باشد.

حق نداریم بی تفاوت باشیم

وی یادآور شد: کسی که فعلاً به تمام مقدسات در مناظرات حمله می کند اگر روی کار بیاید چه کارها خواهد کرد؟! از این رو سپردن امانت به غیراهل خیانت نابخشودنی است و حق نداریم بی تفاوت باشیم.

امام جمعه بناب تأکید کرد: در شرایط فعلی هرگونه قهر از صندوق های رأی نوعی خیانت به خون شهداست.

باقری بنابی ادامه داد: نباید وارد میدان دشمن شویم و با عدم رأی دادن دشمنان را شاد کنیم و امام زمان(عج) را غمگین نماییم.

وی در ادامه خطبه های نمازجمعه شهرستان بناب تصریح کرد: این نظام خون بهای عاشوراست و باید با حضور در پای صندوق های رأی دشمنان نظام را ناامید و مأیوس کنیم.

انتهای پیام/۶۰۰۰۴