به گزارش قلم پرس از بناب، حجت‌الاسلام مصطفی باقری‌بنابی در خطبه‌های آیین دشمن شکن جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه مهم‌ترین تکلیف حفظ این امانت ارزشمند است؛ اظهار داشت: حفظ و حراست از نظام در شرایط فعلی از اهم واجبات نیز واجب‌تر است و حفظ و حراست این امانت برای هر فرد ایرانی واجب است. […]

به گزارش قلم پرس از بناب، حجت‌الاسلام مصطفی باقری‌بنابی در خطبه‌های آیین دشمن شکن جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه مهم‌ترین تکلیف حفظ این امانت ارزشمند است؛ اظهار داشت: حفظ و حراست از نظام در شرایط فعلی از اهم واجبات نیز واجب‌تر است و حفظ و حراست این امانت برای هر فرد ایرانی واجب است.

وی تصریح کرد: امروز تمام شیاطین روی زمین و در رأس آنها آمریکا جنایتکار در تلاشند با ایجاد جنگ روانی در جبهه مؤمنین و مسلمانان تفرقه ایجاد کرده و تا حد توان مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی دور کنند و با هجمه‌ای روانی و تبلیغاتی مردم را نسبت به انتخابات بی‌تفاوت و آنها را از رأی دادن دلسرد کنند.

خطیب جمعه شهرستان بناب با انتقاد از اظهارات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی و مناظرات گفت: بنده حقیر متأثر و متأسفم که هیچ یک از نامزدها از عظمت و دستاوردهای نظام چیزی نمی‌گویند و تنها به تخریب یکدیگر می‌پردازند.

باقری‌بنابی بیان کرد: چرا حضرات از گفتن حقایق ترس و واهمه دارند؟! متأسفانه هتاکی و اهانت در این مناظرات به یک فرهنگ تبدیل شده است و این بداخلاقی‌ها متأسفانه در زندگی روزمره جامعه نیز سرایت کرده و در بین مردم نیز به یک فرهنگ تبدیل می‌شود.

وی با بیان اینکه تخریب دولت‌های گذشته به یک فرهنگ تبدیل شده است؛ افزود: با وجود اینکه برخی از دولتمردان مشکلاتی داشته‌اند و باید پاسخگوی عملکرد خودشان باشند، در عین حال باید عملکرد نظام برای مردم بیان شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب، خاطرنشان کرد: در ۴۲ سال گذشته کارهای بزرگ زیادی در کشور صورت گرفته که متأسفانه برای مردم بیان نمی‌شود. وظیفه ما تقدیر و تشکر از مسوولان خدمتگزار است.

حجت‌الاسلام باقری‌بنابی گفت: این کشور و این انقلاب امانت بزرگی در دست ماست و امانت سنگین را باید دست کسی بسپاریم که امانتدار خوبی برای مردم و نظام باشد.

حق نداریم بی‌تفاوت باشیم

وی یادآور شد:کسی که فعلاً به تمام مقدسات در مناظرات حمله می‌کند اگر روی کار بیاید چه کارها خواهد کرد؟! از این رو سپردن امانت به غیر اهل خیانت نابخشودنی است و حق نداریم بی‌تفاوت باشیم.

امام جمعه بناب تأکید کرد: در شرایط فعلی هرگونه قهر از صندوق‌های رأی نوعی خیانت به خون شهداست.

باقری‌بنابی ادامه داد: نباید وارد میدان دشمن شویم و با عدم رأی دادن دشمنان را شاد کنیم و امام زمان (عج) را غمگین نماییم.

وی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بناب، تصریح کرد: این نظام خون‌بهای عاشوراست و باید با حضور در پای صندوق‌های رأی دشمنان نظام را ناامید و مأیوس کنیم.

انتهای پیام/۶۰۰۰۴/س