هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان در گفت‌وگو با میزان از ماموریت دادستان‌های این استان برای احیاء ۳۴۸ کارخانه راکد خبر داد. رئیس کل دادگستری گلستان خاطرنشان کرد: ۳۴۸ مورد از واحد‌های تولیدی راکد در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان شناسایی و لیست آن‌ها به تفکیک هر شهرستان به دادستان‌ها ارسال شده است. وی […]

هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان در گفت‌وگو با میزان از ماموریت دادستان‌های این استان برای احیاء ۳۴۸ کارخانه راکد خبر داد.

رئیس کل دادگستری گلستان خاطرنشان کرد: ۳۴۸ مورد از واحد‌های تولیدی راکد در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان شناسایی و لیست آن‌ها به تفکیک هر شهرستان به دادستان‌ها ارسال شده است.

وی افزود: دادستان‌ها مکلفند پس از بازدید از این واحد‌ها و بررسی مشکلات آن‌ها با کمک دستگاه‌های اجرایی برای رونق دوباره این واحد‌ها تلاش کنند.

بیشتر بخوانید:

هاشمیان گفت: ستاد‌های اقتصاد مقاومتی در همه حوزه‌های قضایی استان گلستان فعال است و به صورت دوره‌ای واحد‌های تولیدی را پایش و برای گره گشایی از تولیدکنندگان تلاش می‌کنند.

رئیس کل دادگستری گلستان اظهار کرد: در دوسال گذشته با تلاش ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان، ۳۷ کارخانه تعطیل و نیمه تعطیل دوباره احیا و حدود هزار و ۲۰۰ کارگر در این واحد‌ها مشغول به کار شدند.

انتهای پیام/