به گزارش ایسنا به نقل از RMC، پاری سن ژرمن در دیدار رفت برابر منچستر سیتی با نتیجه دو بر یک شکست خورد. مارکینوش که تک گل پاری سن ژرمن را در این بازی به ثمر رساند، گفت: در نیمه دوم به بازی دفاع روی آوردیم و همین باعث شد تا فشار سیتی بیشتر شود. […]

به گزارش ایسنا به نقل از RMC، پاری سن ژرمن در دیدار رفت برابر منچستر سیتی با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

مارکینوش که تک گل پاری سن ژرمن را در این بازی به ثمر رساند، گفت: در نیمه دوم به بازی دفاع روی آوردیم و همین باعث شد تا فشار سیتی بیشتر شود. درحالی که سیتی فشار می آورد ما حتی نتوانستیم از نیمه زمین خود جلوتر رویم.آنها در نیمه دوم بسیار بهتر از ما بودند.

او ادامه داد: اگر به دنبال پیروزی هستیم باید در هر دو نیمه خوب بود. ۹۰ دقیقه دیگر باقی مانده است. برای صعود به فینال باید نهایت تلاش خود را به کار گرفت. سخت است که درباره این شکست صحبت کرد. ما به ویژه در نیمه دوم خوب نبودیم. باید هوشیارانه تر بازی می کردیم. دو گل ساده دریافت کردیم. کوچک ترین جزئیات باعث می شود تا یک تیم شکست بخورد.

کاپیتان پاری سن ژرمن ادامه داد: باید در دیدار برگشت با شخصیت قوی تر بازی کنیم. کسی که شانسی برای صعود قائل نیست نباید تیم را در سفر به انگلیس همراهی کند.ما تا فینال فاصله زیادی نداریم و نباید به توانایی خود شک کرد.

او در پایان گفت: بازی برگشت باقی مانده است و باید جنگنده تر از بازی امشب ظاهر شویم. ما می توانیم به فینال صعود کنیم و باید به خود ایمان داشت.همه فاکتورهای لازم برای فینالیست شدن را داریم و تنها باید اشتباهات خود را برطرف کرد

انتهای پیام