لیکنز: در بازی فردا به دنبال پیروزی هستیم
لیکنز: در بازی فردا به دنبال پیروزی هستیم

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز، گفت: ما حتماً در بازی فردا به دنبال پیروزی هستیم همانطور که در دو بازی قبلی برای پیروزی بازی کردیم. همه بازی‌ها مهم هستند و ما از اهمیت بازی دیروز مطلعیم ولی باید تمرکز کافی داشته باشیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم. به گزارش قلم پرس، جرج لیکنز در نشست خبری […]

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز، گفت: ما حتماً در بازی فردا به دنبال پیروزی هستیم همانطور که در دو بازی قبلی برای پیروزی بازی کردیم. همه بازی‌ها مهم هستند و ما از اهمیت بازی دیروز مطلعیم ولی باید تمرکز کافی داشته باشیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم.

به گزارش قلم پرس، جرج لیکنز در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم استقلال را به خوبی آنالیز کردیم و می‌دانیم که استقلال باشگاه بزرگی است.

وی افزود: اختلاف امتیازی ما با استقلال دو امتیاز است ولی آن‌ها یک بازی کمتر دارند. همچنین پیروزی دو نماینده ایران را در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم تراکتور خاطرنشان کرد: ما می‌دانیم که استقلال نفرات خوبی دارد و سرمربی این تیم در انتخاب یازده بازیکن اصلی دستش باز است.

لیکنز تصریح کرد: به نظرم اولین بازی مهم از زمان حضورم این دیدار است، همه از اهمیت این بازی خبر دارند و به حمایت هواداران نیاز داریم.

وی تاکید کرد: از نظر من تیمم آماده بازی فرداست بدون توجه به تمامی مسائل حاشیه‌ای دوست دارم بازی خوبی باشد و پیروز بازی باشیم. تنها مصدوم تیم ما علی اسماعیلی است که از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شده است. امیدوارم بازیکنانم به خوبی در زمین مسابقه ظاهر شوند تا سه امتیاز بازی را به خود اختصاص دهیم.

سرمربی بلژیکی تراکتور درباره وضعیت کوین کنستانت گفت: کوین بازیکن بزرگی است ولی از زمان حضورش در تراکتور از نظر بدنی وضعیت آماده‌ای نداشت و ما تلاش کردیم تا به شرایط ایده‌آل برسد ولی فعلاً شرایط بازی کردن را ندارد.

لیکنز اظهار داشت: ما حتماً در بازی فردا به دنبال پیروزی هستیم همانطور که در دو بازی قبلی برای پیروزی بازی کردیم. همه بازی‌ها مهم هستند و ما از اهمیت بازی دیروز مطلعیم ولی باید تمرکز کافی داشته باشیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تمامی رشته‌های ورزشی به دنبال پیروزی هستند ولی باید حواسمان را جمع کنیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم. احسان حاج‌صفی یکی از بهترین بازیکنان من است که به او نیاز دارم. اگر اشتباهی هم کرده باشد به اسم یک بازیکن نیست بلکه یک تیم اشتباه کرده است.

سرمربی بلژیکی تراکتور گفت: استقلال بازیکنان خوبی دارد و از چند ملی پوش در ترکیب خود بهره می‌برد.

لیکنز تصریح کرد: من هیچوقت آنالیزی که از تیم حریف داشتم قبل بازی نمی‌گویم چون من برای تیم تراکتور کار می کنم. استقلال یک تیم قابل احترام است و از بازیکنان خوبی در ترکیب خود استفاده می‌کند.

وی افزود: می‌دانیم که استقلال دو بازیکن خود را برای بازی فردا ندارد و غفوری هم می‌تواند با یک ماسک در زمین مسابقه حاضر شود.

سرمربی بلژیکی تراکتور خاطرنشان کرد: ساسان انصاری و اکبر ایمانی بازیکنان جدید ما هستند که نیاز به زمان بیشتری دارند. خیلی خوشحالم که همه بازیکنان تمامی تلاش خود را به کار می‌برند که بهترین عملکرد ممکن را داشته باشند.

وی گفت: فردا هواداران زیادی به ورزشگاه می‌آیند و باید تمرکز کنیم تا به پیروزی برسیم.

لیکنز درباره پهلوان گفت: او یک مشکل شخصی داشت که حالا برطرف شده و میتواند در اختیار تیمش باشد‌. مشکلی که بود این بود که فرزند احسان پهلوان مریض شده بود ولی خوشبختانه او حالا شرایط خوبی دارد.

#تنها_رسانه_رسمی_باشگاه_تراکتور

🚜 Channel
@TRACTORCLUB1970