لزوم هویت بخشی به فضای شهری با جانمایی المان‌های شهدا در تبریز
لزوم هویت بخشی به فضای شهری با جانمایی المان‌های شهدا در تبریز

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم استفاده از آیتم های متعدد و رنگ های متنوع در فضاسازی شهری مرتبط با کنگره بزرگداشت شهدای استان، خواستار طراحی برای نصب آلمان های تبلیغاتی دایمی مرتبط با فرهنگ شهید و شهادت در سطح تبریز شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرم امشب در جلسه هماهنگی کمیته […]استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم استفاده از آیتم های متعدد و رنگ های متنوع در فضاسازی شهری مرتبط با کنگره بزرگداشت شهدای استان، خواستار طراحی برای نصب آلمان های تبلیغاتی دایمی مرتبط با فرهنگ شهید و شهادت در سطح تبریز شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرم امشب در جلسه هماهنگی کمیته فضاسازی کنگره ۱۰ هزار شهید استان با اشاره به اقدامات گسترده شهرداری تبریز در فضاسازی شهری ویژه کنگره بر لزوم تلاش برای هماهنگ سازی هر چه بیشتر محتوای بنرهای کنگره با محتوای این رویداد بزرگ تاکید کرد. 

وی اضافه کرد: خیابان های منتهی به فرودگاه، پایانه های مسافری و ورودی ها و خروجی های تبریز باید به شکلی هنرمندانه و متناسب با روح کنگره بزرگداشت ۱۰ هزار شهید استان فضاسازی شوند. 

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم استفاده از آیتم های متعدد و رنگ های متنوع در فضاسازی شهری مرتبط با کنگره بزرگداشت شهدای استان، خواستار طراحی برای نصب آلمان های تبلیغاتی دایمی مرتبط با فرهنگ شهید و شهادت در سطح تبریز شد.

وی بیان کرد: باید از فاکت های تاریخی برای برجسته سازی کنگره بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی در تبریز و دیگر شهرهای استان استفاده شود. 

وی افزود: می توان از فرصت برگزاری کنگره  ۱۰ هزار شهید استان برای المان سازی و فضاسازی شهدای محلات مختلف بهره برد. 

خرم تشریح کرد: باید تلاش کرد طرح های تبلیغاتی و فضاسازی مرتبط با کنگره دچار یکنواختی و دل زدگی نشوند و از نظرات و توانمندی های هنرمندان مختلف در این ارتباط بهره برد. 

استاندار آذربایجان شرقی گفت: باید از تجربه استان های دیگر در زمینه فضاسازی شهری مرتبط با برگزاری کنگره بزرگداشت شهدا استفاده کرد. 

وی اضافه کرد: زمانبندی و پایبندی به آن در اجرای فضاسازی کنگره بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی ضروری است. 

وی پیشنهاد کرد که تصاویر فرماندهان گردان های لشکر ۳۱ عاشورا به مناسبت برگزاری کنگره  ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی در مسیرهای منتهی به مرکز شهر نصب شود.
 
پایان پیام/۶۰۰۳۴