خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین جواد علیزاده در حاشیه بازدید از مرکز نگهداری معلولین ذهنی امام حسین (ع) شهرستان بستان آباد، اظهار داشت: در کنار استفاده از ظرفیت‌های خیرین باید کمک‌های دولتی برای افزایش خدمات و امکانات مراکز حمایتی معلولین افزایش یابد. وی با تأکید بر ضرورت توانمندسازی مراکز نگهداری و حمایتی از معلولان […]

خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین جواد علیزاده در حاشیه بازدید از مرکز نگهداری معلولین ذهنی امام حسین (ع) شهرستان بستان آباد، اظهار داشت: در کنار استفاده از ظرفیت‌های خیرین باید کمک‌های دولتی برای افزایش خدمات و امکانات مراکز حمایتی معلولین افزایش یابد.

وی با تأکید بر ضرورت توانمندسازی مراکز نگهداری و حمایتی از معلولان افزود: نهاد‌های حمایتی و بهزیستی باید در کنار خانواده‌های دارای فرزند معلول بایستند تا در این شرایط سخت اقتصادی دچار مشکل نشوند.

در ادامه ضمن تقدیر از تلاش‌های کارکنان مرکز نگهداری معلولین امام حسین علیه السلام بیان کرد: با تلاش و مراقبت‌های شبانه روزی این عزیزان در طول بیش از ۱۵ ماه گذشته هیچ یک از معلولین و حتی خود پرسنل به بیماری کرونا مبتلا نشده و مشکلی از این بابت پیش نیامده که این امر جای قدردانی دارد.

در مرکز نگهداری معلولین امام حسین (ع) بستان آباد بیش از ۷۵ معلول ذهنی دختر بالای ۱۴ سال از سراسر استان نگهداری و تحت مراقبت قرار گرفته اند.

انتهای پیام/