قهرمان آسیا در آرزوی مدال المپیک
قهرمان آسیا در آرزوی مدال المپیک

قهرمان پرافتخار آذربایجان‌شرقی در رشته تنیس روی میز گفت: آرزو دارم روزی به المپیک راه یافته و در این مسابقات به مدال دست یابم. فراز شکیبا در گفت وگو با خبرنگاراندر مورد اینکه چطور به رشته تنیس روی میز علاقه‌مند شد، اظهار داشت: پدرم از پینگ‌پنگ ‌بازان آذرشهر بود و یک روز در تمرینات پدرم […]قهرمان پرافتخار آذربایجان‌شرقی در رشته تنیس روی میز گفت: آرزو دارم روزی به المپیک راه یافته و در این مسابقات به مدال دست یابم.

فراز شکیبا در گفت وگو با خبرنگاراندر مورد اینکه چطور به رشته تنیس روی میز علاقه‌مند شد، اظهار داشت: پدرم از پینگ‌پنگ ‌بازان آذرشهر بود و یک روز در تمرینات پدرم حضور یافته و از بازی خوبش ‌ به وجد آمده و علاقه‌مند به این رشته شدم و از آنجا تصمیم گرفتم که راه پدرم را رفته و این رشته را انتخاب کردم.

وی گفت: وقتی برای اولین بار در مسابقات نونهالان کشور به عنوان قهرمانی دست یافتم، “لپه حاج احمد” آذرشهر کلیه هزینه‌های من را تقبل کرده و در مسابقات مختلفی شرکت کرده ‌و قهرمان شدم که می‌توانم به قهرمانی در آسیا، نایب قهرمانی جهان، ۷ دوره قهرمان ایران و ۱۳ دوره قهرمان مسابقات بین‌المللی در رده زیر ۱۳ سال اشاره کنم.

قهرمان تنیس روی میز آسیا عنوان کرد: در مسابقات تبریز همه مدعیان کشور در رده جوانان و نوجوانان حضور دارند و سطح مسابقات بسیار بالاست و امیدوارم بتوانیم با تیم آذربایجان‌شرقی در این مسابقات به مقام قهرمانی دست یابیم.

پینگ‌پنگ باز آذرشهری در مورد آرزوهایش گفت: دوست دارم روزی به المپیک راه یافته و در آنجا به مدال دست یابم و در کنار آن درسم را هم ادامه داده و در تحصیل هم موفق باشم.

وی خاطرنشان کرد: برادران عالمیان الگوی ورزشی من هستند و آنها و آقای هدایی ثابت کردند که می توان برابر پینگ پنگ بازان چین و ژاپن به پیروزی رسید و تلاش خواهم کرد که من هم روزی برای کشورم در رده بالاتر افتخارات بیشتری کسب کنم.

پایان پیام/۶۰۰۱۷/س