قاضی پور: سازمان تعزیرات حکومتی در جلوگیری از تخلفات، عملکرد مطلوبی نداشته است
قاضی پور: سازمان تعزیرات حکومتی در جلوگیری از تخلفات، عملکرد مطلوبی نداشته است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:سازمان تعزیرات حکومتی در جلوگیری از تخلفات عملکرد مطلوبی نداشته است. به گزرش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور درباره وضعیت توزیع کالا در کشور گفت:توزیع صحیح کالاها و اقلام در جامعه و اقتصاد نقش بسیار مهمی دارد در گذشته نظام توزیع کالا […]

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:سازمان تعزیرات حکومتی در جلوگیری از تخلفات عملکرد مطلوبی نداشته است.

به گزرش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور درباره وضعیت توزیع کالا در کشور گفت:توزیع صحیح کالاها و اقلام در جامعه و اقتصاد نقش بسیار مهمی دارد در گذشته نظام توزیع کالا از طریق شبکه کوپنی از طریق سوپرمارکت ها محلی انجام می شد اما در حال حاضر این وضعیت وجود ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد:شبکه توزیع کالا باید از وضعیت فعلی خارج شود و بصورت فعال عمل کند در این راستا باید شرکت های تعاونی فعال شود.

بکارگیری ظرفیت کانونهای صنفی کارگران ساختمانی در شبکه توزیع کالا

نماینده مردم ارومیه مجلس شورای اسلامی ادامه داد:می توان از ظرفیت کانونهای صنفی کارگران ساختمانی در شبکه توزیع کالا استفاده کرد.

قاضی پور افزود:کارگران ساختمانی جزء اقشار کم درآمد جامعه هستند چرا که در حال حاضر بسیاری از آنها بیکار هستند و بطور طبیعی درآمد خاصی ندارد بنابراین باید کالاهای اساسی این قشر از طریق کانونهای صنفی کارگران ساختمانی در اختیارشان قرار بگیرد.

وی ادامه داد:کالاهای احتکاری کشف شده باید از طریق ساز و کار صحیح مانند اتحادیه های خواربارفروشان و شرکت های تعاونی توزیع شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد:سازمان تعزیرات حکومتی در جلوگیری از تخلفات، عملکرد مطلوبی نداشته است و توانست نقش فعال تری ایفا کند در حال حاضر بروکراسی اداری و زمان بر بودن عملکرد،مانع موثر بودن عملکرد سازمان تعزیرات شده است./