فرشاد فلاحت‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی شاگردان فرهاد مجیدی مقابل الشرطه عراق در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. بازیکنان خیلی خوب ظاهر شدند و از شانس تیم ما، الشرطه ۱۰ نفره شد و تیم بهترین استفاده را از این مساله کرد. حتی استقلال می‌توانست […]

فرشاد فلاحت‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی شاگردان فرهاد مجیدی مقابل الشرطه عراق در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. بازیکنان خیلی خوب ظاهر شدند و از شانس تیم ما، الشرطه ۱۰ نفره شد و تیم بهترین استفاده را از این مساله کرد. حتی استقلال می‌توانست گل‌های بیشتری به ثمر برساند. شیخ دیاباته در این بازی می‌توانست بیشتر از یک گل بزند اما از فرصت خود استفاده نکرد. به نظر من می‌شد تا ۶ گل به الشرطه زد.

او ادامه داد: تعویض‌های خوبی انجام شد و بازیکنانی که مقداری شرایط مصدومیت داشتند بیرون رفتند و افراد خوبی به میدان آمدند و هم در بحث دفاعی و هم در بحث حمله تیم را پوشش دادند. اگر اینطور پیش برود استقلال می‌تواند ستاره سوم را به دست بیاورد.

او درباره نقاط قوت استقلال مقابل الشرطه عراق گفت: استقلال در این بازی فعل خواستن را صرف کرد و حضور مسعود ریگی در مرکز زمین اتفاق بسیار خوبی بود و باعث شد شرایط برای استقلال خوب پیش برود. شاید همه نگاه‌ها به مهدی قایدی بود و چند بازیکن درگیر قایدی بودند اما این باعث شد فضا برای دیگر بازیکنان به وجود بیاید و بتوانند برای خود فرصت گلزنی ایجاد کنند.

انتهای پیام