فروپاشی خلافت داعش در موصل، شکست کامل استکبار و جاهلیت قبیله آل سعود را گریز ناپذیر کرده است
فروپاشی خلافت داعش در موصل، شکست کامل استکبار و جاهلیت قبیله آل سعود را گریز ناپذیر کرده است

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: دستاوردهای شگرف مقاومت اسلامی در نبرد با تروریسم تکفیری با فروپاشی خلافت خودخوانده داعش در موصل، شکست کامل راهبردها و سیاست‌های استکبار، صهیونیسم و جاهلیت قبیله آل سعود را گریز ناپذیر کرده است. به گزرش قلم پرس به نقل از العالم: سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح […]

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: دستاوردهای شگرف مقاومت اسلامی در نبرد با تروریسم تکفیری با فروپاشی خلافت خودخوانده داعش در موصل، شکست کامل راهبردها و سیاست‌های استکبار، صهیونیسم و جاهلیت قبیله آل سعود را گریز ناپذیر کرده است.

به گزرش قلم پرس به نقل از العالم: سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خطاب به یادواره سرداران و ۲۶۵ شهید اطلاعات قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

تاریخ انقلاب اسلامی و ایران عزیز، تجلی‌گاه حضور مردان خطرپذیری است که با نام و یاد خدا برابر خطر سینه سپر کردند و در میدان‌های نبرد با دشمنان قرآن و اسلام، آرمان و آرزوهای آنان را سوزاندند و امروز و فردای این کشور را مدیون خود ساختند.

آری، سخن از مردان بزرگی است که مدال پرافتخار شهادت را نشان آوازه و درخشش خود و ملت ایران در جهان معاصر قرار دادند؛ شهیدان تاریخ سازی که چراغ راه آینده شدند و رضایت خدا را بر آرزوهای حقیر مادی و دنیوی ترجیح دادند.

بی تردید اگر این مجاهدت‌ها و حماسه آفرینی‌های شهیدان و تربیت یافتگان مکتب انقلاب اسلامی و ولایت فقیه نبود، همه روزهای روشن ملت و کشور عزیزمان ایران، زیر چتر سیاه سیاست‌ها و دشمنی‌های نظام سلطه و استکبار به شب‌های تیره و تار تبدیل می‌شد، به گونه‌ای که از انقلاب و نظامی که هم اینک الگوی ملت‌های استکبارستیز و سلطه گریز شده است، نشانه‌ای باقی نمی‌ماند.

این حقیقت اقتضا می‌کند، سیره‌ شهیدان که ذخیره‌ ماندگار انقلاب اسلامی و مایه‌ حیات و بالندگی جامعه است، به عنوان مظهر قدرت ایران و استقلال و شرف کشور، هنرمندانه مورد صیانت قرار گیرد و در عینیت جامعه همچنان بالنده و پویا، متضمن حرکت رو به جلوی مردمان این سرزمین و نماد فداکاری و وفاداری آن‌ها به آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام ناب محمدی (ص) باشد.

در این عرصه‌ سترگ، بی شک برگزاری این یادواره با شکوه، جلوه‌ای از این هنرمندی است که حماسه سرداران و ۲۶۵ شهید اطلاعات قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نصب العین ما قرار داده است، حماسه‌ای که ترجمان شجاعت، از خود گذشتگی و نقش‌های سرنوشت‌ساز شهدای اطلاعات یگان‌های عملیاتی استان‌های کرمانشاه، ایلام و همدان در هشت سال دفاع مقدس و مصاف با دشمن متجاوز بعثی است و پشتوانه‌ بزرگ رزمندگان دلاور اسلام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، محسوب می‌شد.

اقدام هوشمندانه و متعهدانه‌ دست اندرکاران برپایی این یادواره به ویژه فرمانده مقتدر و انقلابی نیروی زمینی سپاه و فرمانده مخلص و بی ادعای قرارگاه نجف و نیز خانواده‌های معظم و میراث داران شهدای عزیز که با روشی مدبرانه و شیوا در پی زنده کردن نام، یاد، خاطره و سیره‌ی الهام بخش آنان برآمده و اصالت بخشیدن به اهداف شهیدان و تقدیس ایثار و فداکاری و شهادت فی سبیل الله را یادآور شدند، را مورد تقدیر و ستایش قرار می‌دهم و از خدای سبحان خاضعانه می‌خواهم دل‌های ما را به واسطه‌ی تکریم شهدا، مصفا و به نورانیت و معنویت جلا دهد.

در پایان با تأکید بر لزوم درک شرایط حساس و سرنوشت ساز امروز، که تحولات منطقه و دستاوردهای شگرف مقاومت اسلامی در نبرد با تروریسم تکفیری با فروپاشی خلافت خودخوانده داعش در موصل، شکست کامل راهبردها و سیاست‌های استکبار، صهیونیسم و جاهلیت قبیله آل سعود را گریز ناپذیر کرده است و عبور موفق و سربلند دنیای اسلام و ملت ایران از پیچ تاریخی بزرگ و راه‌یابی به دروازه‌های تمدن نوین اسلامی را نوید می‌دهد، بازخوانی و ایفای نقش‌ها و مسئولیت‌های سنگین خود در زنده نگه داشتن نام شهدا و بزرگداشت آنان به عنوان یک نیاز اساسی و فریضه‌ فراموش ناشدنی، همچنان باید دستور کار دائمی قرار گرفته و به فضل الهی در این مسیر مبارک، منویات و رهنمودهای نافذ و حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را قطب نمای تلاش و کوشش خود قرار دهیم.