علی مطهری: هاشمی مصلح واقعی جامعه و دلسوز انقلاب بود
علی مطهری: هاشمی مصلح واقعی جامعه و دلسوز انقلاب بود

علی مطهری، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی، تصویر درستی از ولایت فقیه داشت و بهترین و خیرخواه ترین دوست مقام رهبری بود. او یک مصلح واقعی جامعه و دلسوز انقلاب بود. علی مطهری نایب رئیس مجلس در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تسلیت ارتحال آیت الله، نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم رحلت […]

علی مطهری، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی، تصویر درستی از ولایت فقیه داشت و بهترین و خیرخواه ترین دوست مقام رهبری بود. او یک مصلح واقعی جامعه و دلسوز انقلاب بود.

علی مطهری نایب رئیس مجلس در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تسلیت ارتحال آیت الله، نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم
رحلت ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی همه انقلابیون اصیل و علاقه مندان انقلاب اسلامی را عزادار کرد. پس از شهادت آیت الله مطهری ایشان صمیمی ترین و محرم ترین یار امام خمینی(ره) بود. در سالهای اخیر آفتها و آسیبهای انقلاب اسلامی را خوب تشخیص داده بود و بر آزادی بیان و عدم سخت گیری بر منتقدان تاکید داشت. آنجا که احساس می کرد که نظام به خطا می رود هشدار می داد. دست فرصت طلبان را که در صدد به حاشیه راندن انقلابیون اصیل بودند رو می کرد. تصویر درستی از ولایت فقیه داشت و بهترین و خیرخواه ترین دوست مقام رهبری بود. نماد اعتدال بود و امروز سخت به چنین نمادی نیاز داریم. سیاست و اقتصاد دنیا را خوب می شناخت و به همین جهت راه پیشرفت کشور را خوب می دانست. بر مصلحت کشور پافشاری می کرد گرچه مورد هجوم و تهمت قرار گیرد. او یک مصلح واقعی جامعه و دلسوز انقلاب بود. یار دیرین امام (ره) و شهید مطهری و شهید بهشتی و رهبر انقلاب بود. خداوند او را با پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار و امام خمینی و شهدای انقلاب اسلامی محشور فرماید.

علی مطهری - 14591912_18