ظریف: زیر ساخت ها برای همکاری های بلندمدت با ایران آماده است
ظریف: زیر ساخت ها برای همکاری های بلندمدت با ایران آماده است

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: زیرساخت‌ها برای همکاری و سامان دادن به همکاری‌های بلندمدت با ایران آماده است. به گزارش قلم پرس به نقل ازخبرگزاری ایسنا، محمدجواد ظریف در جمع صاحبان صنایع و روسای ارشد بانکها و موسسات پولی و مالی اروپایی از جمله آلمانی گفت : زیر ساخت ها برای همکاری و سامان دادن […]

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: زیرساخت‌ها برای همکاری و سامان دادن به همکاری‌های بلندمدت با ایران آماده است.

به گزارش قلم پرس به نقل ازخبرگزاری ایسنا، محمدجواد ظریف در جمع صاحبان صنایع و روسای ارشد بانکها و موسسات پولی و مالی اروپایی از جمله آلمانی گفت : زیر ساخت ها برای همکاری و سامان دادن به همکاری های بلندمدت با ایران آماده است.

وزیر خارجه کشورمان با اشاره به توافق هسته‌ای و اجرای برجام تصریح کرد: با توجه به لغو جامع تحریم‌های اروپا و برداشته شدن تحریم‌های تجاری اقتصادی و پولی ساختگی ایران آماده گسترش هرچه بیشتر روابط با مجموعه اروپا است .

بر اساس گزارش خبرگزاری صدا وسیما در این نشست که حدود ۳۰ تن از صاحبان و روسای ارشد مهمترین بنگاهای صنعتی تجاری پولی و بانکی اقتصادی آلمان و اروپا شرکت داشتند،رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان همچنین گفت: ایران در تنظیم روابط نوین تجاری صنعتی و اقتصادی خود با اروپا بازار مصرف نخواهد بود.