سید علی موسوی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: فراکسیون مناطق محروم طی روزهای گذشته بازدیدی را از استان‌های البرز و قزوین به عمل آورد. وی افزود: این دو استان اگرچه در ظاهر جزو استان‌های برخوردار به شمار می‌روند اما در روستاها و حاشیه شهرهای این […]

سید علی موسوی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: فراکسیون مناطق محروم طی روزهای گذشته بازدیدی را از استان‌های البرز و قزوین به عمل آورد.

وی افزود: این دو استان اگرچه در ظاهر جزو استان‌های برخوردار به شمار می‌روند اما در روستاها و حاشیه شهرهای این دو استان محرومیت موج می‌زد و مردم در این مناطق با مشکلات جدی مواجه بودند.

رئیس فراکسیون مناطق محروم مجلس اظهار داشت: در نهایت پس از انجام بازدیدها تصمیم ما بر این شد تا با نهادهای حاکمیتی همچون ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد مستضعفان، کمیته امداد و آستان قدس مذاکراتی را داشته باشیم تا برای رفع محرومیت از استان‌های مختلف وارد عمل شوند و اقداماتی را صورت دهند.

موسوی خاطرنشان کرد: در همین راستا و با هدف محرومیت‌زدایی از نقاط مختلف کشور و اهمیت و ضرورت این مسأله طرح تشکیل کمیسیون محرومیت زدایی در مجلس را تهیه کرده‌ایم و به زودی به هیأت رئیسه تحویل خواهد شد تا مراحل اداری و قانونی خود را برای تبدیل شدن به قانون طی کند.

انتهای پیام/