فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح تسری فوق‌العاده شغل کارکنان زندان‌ها و سازمان نظام پزشکی به کارکنان دادگستری مورد بحث و بررسی قرار گرفت. وی ا فزود: در بررسی‌های انجام شده پیرامون […]

فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح تسری فوق‌العاده شغل کارکنان زندان‌ها و سازمان نظام پزشکی به کارکنان دادگستری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ا فزود: در بررسی‌های انجام شده پیرامون این طرح ایرادات فراوانی به آن وارد شد که از جمله آن می‌توان به بحث بار مالی و تبعات اجتماعی آن اشاره کرد که در صورت تسری این فوق‌العاده شغل به کارکنان دادگستری سایر گروه‌های شغلی نیز خواستار این افزایش حقوق خواهند شد و  این در حالی است که ما باید رویکردمان در بحث افزایش حقوق و مزایا عدالت‌محور باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در نهایت تصمیم بر این شد تا طرح مذکور برای بررسی بیشتر طبق ماده ۱۴۲ آیین‌نامه داخلی مجلس به کارگروه ویژه ارجاع شود.

رحمانی خاطرنشان کرد: طبق ماده ۱۴۲ آیین‌نامه داخلی مجلس کارگروه ویژه برای بررسی این طرح ۱۰ روز فرصت دارد تا نتایج بررسی‌ها و پیشنهادات خود را به صحن کمیسیون ارائه کند.

انتهای پیام/