طارمی: ما باید روی بازی با ژاپن تمرکز کنیم و همه پشت هم باشیم
طارمی: ما باید روی بازی با ژاپن تمرکز کنیم و همه پشت هم باشیم

بازیکن تیم‌ملی می‌گوید تمرکز ملی‌پوشان روی بازی با ژاپن است و هنوز به قهرمانی فکر نمی‌کنند. به گزارش قلم پرس، مهدی طارمی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیم‌ملی مقابل چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۹ اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و همین که توانستیم دل مردم را شاد کنیم،‌ خدا […]

بازیکن تیم‌ملی می‌گوید تمرکز ملی‌پوشان روی بازی با ژاپن است و هنوز به قهرمانی فکر نمی‌کنند.

به گزارش قلم پرس، مهدی طارمی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیم‌ملی مقابل چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۹ اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و همین که توانستیم دل مردم را شاد کنیم،‌ خدا را شکر می‌کنیم.

او درباره دریافت کارت زرد از داور قطری که منجر به دوکارته شدن او و محرومیت در دیدار مقابل ژاپن در نیمه‌نهایی جام ملت‌ها شد، توضیح داد: همان طور که دیدید، زمین خوردم. اصلا نمی‌خواستم تکل بزنم و واقعا لیز خوردم. فکر نمی‌کنم برخوردم آن قدر شدید بود که داور بخواهد کارت زرد بدهد. اعتراضم هم به همین دلیل بود. شاید ظاهرا برخورد بدی با بازیکن چین داشتم اما فکر نمی‌کنم برخورد شدیدی بود.

طارمی در واکنش به محرومیتش از بازی با ژاپن اظهار داشت: تیم ملی بازیکنان خوب زیاد دارد و مهم نیست که من بازی کنم یا نه، ما باید به بازی با ژاپن تمرکز کنیم و همه پشت هم باشیم تا با یک برنامه‌ریزی خوب آن بازی را هم ببریم.

بازیکن تیم‌ملی درباره دیدار با ژاپن در نیمه‌نهایی جام ملت‌ها گفت: ژاپن تیم خوبی است و همیشه جزو تیم‌های مقتدر بوده است. آن‌ها در جام‌ها همیشه خوب بوده است ولی ما ایران هستیم و ان‌شاءالله می‌توانیم آن‌ها را شکست دهیم.

طارمی در ادامه و در پاسخ به پرسشی درباره موقعیت دروازه خالی که در نیمه نخست بازی با چین از دست داد، خندید!

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا داور با بازیکنان ایران مشکل داشت، اظهار کرد: داور قطری بود و بیشتر بازیکنان ما را می‌شناخت. اول بازی به رامین گفتم که می‌خواهم به داور بگویم کارت زرد داریم و حواسش باشد که به من کارت زرد ندهد اما رامین گفت که این را نگو و روی مخ او نرو!

بازیکن تیم‌ملی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا ایران به قهرمانی نزدیک شده است، توضیح داد: فعلا قهرمانی را بی‌خیال، فقط فکر و ذکرمان ژاپن است. باید ژاپن را ببریم تا به فینال برسیم.

منابع: ایسنا / فارس

بیشتر بخوانید: 

یوزهای ایرانی از دیوار چین عبور کردند / دیدار بعدی مصاف با سامورایی ها

فیلم / خلاصه بازی ایران ۳ – چین صفر ؛ تیم ملی ایران از دیوار چین گذشت

کی روش: باید بهتر از این عمل کنیم/ کت قهرمانی بر تن ما بزرگ است

آزمون: بازی بهتری را در دیدار با ژاپن ارائه خواهیم داد

بیرانوند: امیدوارم که بتوانیم به فینال آسیا برویم / تلاش می‌کنیم تا دل مردم شاد شود

رضاییان: از مردم می‌خواهم در بازی با ژاپن به استادیوم بیایند