به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علیرضا بایرام زاده  اظهار داشت: در جلسه کمیته گردشگری کشاورزی استان، در راستای اجرای بندهای تفاهم نامه منعقد شده فی مابین اداره کل میراث فرهنگی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی آذربایجان شرقی توجه به آموزش گردشگری کشاورزی و سیاستگذاری در این خصوص مورد تاکید قرار گرفت. معاون گردشگری آذربایجان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علیرضا بایرام زاده  اظهار داشت: در جلسه کمیته گردشگری کشاورزی استان، در راستای اجرای بندهای تفاهم نامه منعقد شده فی مابین اداره کل میراث فرهنگی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی آذربایجان شرقی توجه به آموزش گردشگری کشاورزی و سیاستگذاری در این خصوص مورد تاکید قرار گرفت.

معاون گردشگری آذربایجان شرقی در ادامه گفت: با توجه به قابلیت های منحصر به فرد استان در حوزه گردشگری کشاورزی و لزوم سیاستگذاری و برنامه ریزی برای بهرمندی گردشگران از این ظرفیت، برگزاری کلاس های آموزشی ویژه عموم و همچنین متخصصین حوزه کشاورزی در دستور کار قرار گرفت.

بایرام زاده گفت: طی این جلسه هماهنگی های لازم برای برگزاری دوره های آموزشی گردشگری کشاورزی در استان انجام شد تا در آینده ای نزدیک با برگزاری این دوره های آموزشی زمینه لازم برای بهره مندی از این ظرفیت استان فراهم شود.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱