ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای کودکان و نوجوانان/تدارک برنامه‌های گسترده کانون آذربایجان شرقی برای کودکان و نوجوانان در ایام‌الله دهه‌فجر
ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای کودکان و نوجوانان/تدارک برنامه‌های گسترده کانون آذربایجان شرقی برای کودکان و نوجوانان در ایام‌الله دهه‌فجر

مسئول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی و مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های متنوع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در گرامیداشت سی‌ونهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل […]

مسئول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی و مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های متنوع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در گرامیداشت سی‌ونهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی هادی یوسف‌زاده با اعلام این مطلب و با تأکید بر اهمیت و ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای کودکان و نوجوانان، افزود: با توجه به این هدف مهم برنامه‌های گسترده‌ای در ایام‌الله دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.
مدیر کل کانون استان حضور کودکان و نوجوانان برگزاری مراسم میهمانی لاله‌ها، دیدار با خانواده‌های معظم شهدای نوجوان و افتتاح کتابخانه‌های سیار روستایی تبریز و ورزقان را از جمله برنامه‌های این ایام عنوان و در عین حال تصریح کرد: به دلیل اهمیت توسعه و تعمیق فعالیت‌های فرهنگی به ویژه موضوع کتاب و کتابخوانی در مناطق روستایی، امید است با برنامه‌ریزی لازم در دهه‌فجر امسال شاهد راه‌اندازی کتابخانه‌های سیار روستایی باشیم.
یوسف‌زاده با اشاره به برگزاری ویژه‌برنامه‌های بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر استان به میزبانی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: در این ویژه‌برنامه‌ها که با حضور دانش‌آموزان، خانواده‌ها و مسئولان شهرستان برگزار خواهد شد، برنامه‌های مختلفی نظیر سرود، قصه‌گویی، خاطره‌گویی، مسابقه و نمایش خلاق اجرا می‌شود.
وی تأکید کرد: علاوه بر این ویژه برنامه‌ها، مراکز کانون همه روزه شاهد حضور دانش‌آموزان در کارگاه‌های هنری و ادبی به ویژه ایام‌الله دهه‌فجر خواهند بود. مسئول کمیته کودک و نوجوان استان با اشاره به اجرای مسابقه ادبی لبخند فجر افزود: در کارگاه‌های هنری و ادبی ویژه دهه مبارک فجر، کودکان و نوجوانان در قالب نقاشی، خوشنویسی، سفال و نوشتن خلاق شعر و داستان آثار خود را به این مناسبت ارائه خواهند کرد.
یوسف‌زاده حضور گسترده کودکان و نوجوانان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن و برپایی ایستگاه‌های هنری و ادبی در مسیر راهپیمایی را از دیگر برنامه‌های این کمیته عنوان کرد.
وی اظهار امیدواری کرد: اجرای شایسته برنامه‌های پیش‌بینی شده گامی ارزشمند در مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای آن برای کودکان و نوجوانان به عنوان آینده‌سازان میهن اسلامی باشد.