ضرورت برخورد با عوامل انتصاب متخلفان/ برگزاری دادگاه‌های تخصصی برای صنعت‌گران
ضرورت برخورد با عوامل انتصاب متخلفان/ برگزاری دادگاه‌های تخصصی برای صنعت‌گران

عضو اتاق بازرگانی تبریز گفت: چرا باید برخورد با متخلفان فقط باشد و کاری با احکام انتصابان و عوامل آن مشکلات هر چند در سال‌های پیش نباشد.

به گزارش قلم پرس، ابوالفتح ابراهیمی صبح امروز در نشست با صنعت‌گران، تولیدکنندگان و کارآفرینان آذربایجان‌شرقی در سفر یک روزه رئیس قوه قضائیه به استان اظهار کرد: تیم فعلی بازوان توانمند از صنعت و تولید هستند زیرا در کارنامه آنها احیای کارخانجات ورشکسته زیادی وجود دارد که منجر به اشتعال هزاران نفر شده است.

مدیرعامل کارخانه تراکتورسازی با تاکید بر اینکه مشکلات تولیدکنندگان فراتر از این حرف‌هاست، گفت: اهتمام به قوانین مسکوت مانده، عدم همراهی بانک‌ها از دیگر مشکلات است.

وی با اشاره بر اینکه حضور قوه قضائیه می‌تواند این مشکلات را حل کند و قوانین را به اجرا در بیاورد، گفت: چرا باید یک کشور محیط زیست مستمسکی برای کارخانجات باشد و درب کارخانه‌های موتورسازی دیزلی را ببندیم و منتظر واردات تست موتور هستیم در حالی که آمریکا به واسطه ایجاد اشتغال از معاهده‌های اروپایی خارج می‌شود.

ابراهیمی با گلایه از برخی تحریم‌ها و فشارهای آن روی تولید قطعات گفت: تا کی باید کارگران و صنعت‌گران شاهد تضییع حقوق خود و هدررفت زحمات خود از سوی مجامع بین‌المللی باشند ولی امیدواریم  شاهد اقدامات قوه قضائیه در خشک کردن ریشه‌های این تخلف‌ها باشیم.

وی متذکر شد: چرا باید برخورد با متخلفان فقط باشد و کاری با احکام انتصابان و عوامل آن مشکلات هر چند  در سال‌های پیش نباشد؟

ابراهیمی بیان کرد: از شما می‌خواهیم تا برگزاری دادگاه‌های تخصصی برای صنعت‌گران را جزو اولویت قوه قضائیه باشد.

  • منبع خبر : فارس