صنایع مس: هیچ کمک مالی به باشگاه تراکتور نکردیم
صنایع مس: هیچ کمک مالی به باشگاه تراکتور نکردیم

پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران در اطلاعیه‌ای خبر کمک ۱۲۰ میلیارد تومانی به تراکتور را نادرست اعلام کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز و به نقل از پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران، در پی انتشار اخبار کذب در فضای مجازی با «عنوان کمک ۱۲۰ میلیارد تومانی شرکت ملی مس به تیم […]پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران در اطلاعیه‌ای خبر کمک ۱۲۰ میلیارد تومانی به تراکتور را نادرست اعلام کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز و به نقل از پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران، در پی انتشار اخبار کذب در فضای مجازی با «عنوان کمک ۱۲۰ میلیارد تومانی شرکت ملی مس به تیم تراکتور سازی تبریز» روابط عمومی شرکت ملی مس در اطلاعیه‌ای ضمن نادرست خواندن مفاد خبر مذکور، برای روشن شدن افکار عمومی توضیحاتی را ارائه کرد.

 متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

۱- شرکت ملی صنایع مس ایران یک شرکت سهامی محسوب می‌شود و هر گونه اخذ تصمیم در این خصوص منوط به تصویب سهامداران است. در این راستا، شرکت  ملی مس و هیئت مدیره تاکنون برای پرداخت کمک‌های مالی به تیم تراکتور سازی تبریز، تصمیمی اتخاذ نکرده و مصوبه‌ای به امضا نرسانده است؛ لذا با در نظر گرفتن همه جوانب و اطمینان از عملکرد شفاف و واضح طی این مدت، این مسئله را تکذیب می‌کنند.

۲- انتظار داریم جامعه ورزشی و رسانه‌هایی که در امر خطیر اطلاع رسانی صحیح فعالیت می‌کنند هوشیارانه عمل کرده و با اتکاء به اسناد و مستندات قانونی اخبار را منتشر نمایند.

۳- به طور قطع شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خویش، تمام تلاش خود را در جهت حمایت از جوانان ورزشکار و پر تلاش شهر و استان‌های محل فعالیت خویش خواهد کرد و آن را  در دستور کار خود قرار داده و در آینده نیز بر اساس آن اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷