خبرگزاری میزان – رییس کل دادگستری استان کرمان طی سفر به شمال استان کرمان، از حوزه قضایی کوهبنان بازدید و روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی در این حوزه را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد. یدالله موحد در جریان این بازدید گفت: طی دو ماه ابتدای سال جاری ۳۷۴ پرونده به حوزه قضایی کوهبنان وارد […]

خبرگزاری میزان – رییس کل دادگستری استان کرمان طی سفر به شمال استان کرمان، از حوزه قضایی کوهبنان بازدید و روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی در این حوزه را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

یدالله موحد در جریان این بازدید گفت: طی دو ماه ابتدای سال جاری ۳۷۴ پرونده به حوزه قضایی کوهبنان وارد و ۴۱۰ پرونده مختومه شده است.

وی به کاهش ۴.۳۳ درصدی موجودی پرونده‌ها در حوزه قضایی کوهبنان در دو ماه ابتدای سال جاری اشاره و بیان کرد: متوسط زمان رسیدگی به پرونده‌ها در حوزه قضایی شهرستان کوهبنان در سال جاری ۱۳۳ روز بوده است.

رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به ابلاغ الکترونیک ۹۴ درصدی ابلاغیه‌های حوزه قضایی کوهبنان، عنوان کرد: طی سال گذشته در مجموع سه هزار و ۵۹۲ پرونده به حوزه قضایی کوهبنان وارد و سه هزار و ۶۷۰ پرونده مختومه شده است.

موحد اظهارداشت: متوسط زمان رسیدگی به پرونده‌ها در حوزه قضایی کوهبنان طی سال گذشته ۹۶ روز بوده است.

رییس کل دادگستری استان کرمان در ادامه این سفر شرکت در آئین تودیع و معارفه رئیس حوزه قضایی راور را در برنامه دارد.

انتهای پیام/