صدور حداکثری احکام رتبه آموزشیار معلم و ترمیم حقوق فرهنگیان آذربایجان‌شرقی/ احکام بازنشستگان در آذر
صدور حداکثری احکام رتبه آموزشیار معلم و ترمیم حقوق فرهنگیان آذربایجان‌شرقی/ احکام بازنشستگان در آذر

صدور حداکثری احکام رتبه آموزشیار معلم و ترمیم حقوق فرهنگیان آذربایجان‌شرقی/ احکام بازنشستگان در آذر مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، گفت: احکام کارگزینی ترمیم حقوق و رتبه آموزشیار معلم برای اکثریت مطلق معلمان شاغل مشمول رتبه‌بندی، با تلاش و مجاهدت شبانه‌روزی کارکنان ذی‌ربط در اداره کل و ادارات مناطق و نواحی استان صادر شده است. […]


صدور حداکثری احکام رتبه آموزشیار معلم و ترمیم حقوق فرهنگیان آذربایجان‌شرقی/ احکام بازنشستگان در آذر


مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، گفت: احکام کارگزینی ترمیم حقوق و رتبه آموزشیار معلم برای اکثریت مطلق معلمان شاغل مشمول رتبه‌بندی، با تلاش و مجاهدت شبانه‌روزی کارکنان ذی‌ربط در اداره کل و ادارات مناطق و نواحی استان صادر شده است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، علیرضا صیادی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: فرآیند صدور احکام رتبه یک، تقریبا برای همه همکاران شاغل مشمول رتبه‌بندی صادر شده و صدور احکام اندک باقی مانده نیز در دستور کار قرار دارد. 

وی اضافه کرد: با توجه به انجام مراحل مختلف تعیین رتبه معلمان در سامانه رتبه‌بندی و ارزیابی مدارک و مستندات معلمان توسط ارزیابان حرفه‌ای و کارگروه‌های مربوطه و در نهایت هیات‌های  ممیزی امیدواریم طی ماه‌های آینده، رتبه واقعی معلمان استان مشخص شده و احکام کارگزینی مربوطه صادر شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: با توجه به تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران استان و نواحی و مناطق، عملکرد استان آذربایجان‌شرقی در فرآیند رتبه‌بندی جزو استان‌های پیشتاز است.

صیادی در ادامه افزود: برای همکاران بازنشسته بعد از ۳۱ شهریور ۱۴۰۰، فعلا حکمی صادر نشده و در آذر ماه این مهم نیز میسر خواهد شد.

وی اضافه کرد: در خصوص همکاران انتقالی موقت و دائم با توجه به نیاز تبادل فایل انتقالی بین مناطق مبدأ و مقصد قسمت اعظم کار انجام شده و در مواردی اندک باقیمانده نیز تلاش می‌شود تا آذرماه این مشکل نیز حل شود.

این مقام مسؤول یادآور شد: تاریخ صدور احکام از ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ بوده و با توجه به پرداخت علی‌الحساب ۹ ماهه  قبلی به حساب همکاران عزیز، سه ماه از مقدار پرداخت شده بابت ماه‌های فروردین – اردیبهشت و خرداد ماه سال ۱۴۰۱ از مجموع پرداختی مزایای رتبه‌بندی کسر شده است  و تاریخ  اجرای احکام  ترمیم حقوق نیز از ابتدای مهرماه جاری بوده و معوقات آن نیز همانند رتبه‌بندی اعمال شده است.

وی در توضیحی افزود: پرداخت معوقه احکام ماه‌های قبل  همکاران منتقلی داخل استان در ۶  ماهه اول سال  توسط منطقه مبدأ صورت می‌گیرد.
 
صیادی خاطرنشان کرد: همکاران ذی‌ربط در نواحی و مناطق همچنین اداره‌کل با توجه به مهلت بسیار کم بصورت  شبانه روزی تلاش کردند تا   فرآیند صدور احکام، کنترل  و تنظیم اسناد پرداخت حقوق در اسرع وقت به اتمام برسد که وظیفه خود میدانم از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی کنم

پایان پیام/س