به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز هجدهم فروردین ۱۴۰۰، شاخص کل هم وزن با کاهش حدود یک هزار و ۲۵۶ واحد به حدود عدد ۴۳۷ هزار و ۱۱۵ واحد رسید. شاخص قیمت هم وزن نیز با افت حدود ۸۱۸  واحد در سطح حدود ۲۸۴ هزار و ۷۸۲ واحدی آرام گرفت. همچنین، شاخص بازار […]

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز هجدهم فروردین ۱۴۰۰، شاخص کل هم وزن با کاهش حدود یک هزار و ۲۵۶ واحد به حدود عدد ۴۳۷ هزار و ۱۱۵ واحد رسید.

شاخص قیمت هم وزن نیز با افت حدود ۸۱۸  واحد در سطح حدود ۲۸۴ هزار و ۷۸۲ واحدی آرام گرفت. همچنین، شاخص بازار اول با کاهش ۸ هزار و ۳۰۵ واحدی در کانال ۹۱۵ هزار واحدی قرار گرفت و شاخص بازار دوم نیز با افت ۲۰ هزار و ۸۴۸ واحدی، عدد ۲ میلیون و ۵۲۳ هزار واحدی را نمایش داد.

بر اساس این گزارش، گروه فلزات اساسی با حدود ۲ هزار و ۴۹ میلیارد ریال بیشترین ارزش معاملات امروز را به خود اختصاص دادند و پس از آن گروه کانه فلزی و شیمیایی به ترتیب رتبه دوم و سوم را در این خصوص به خود اختصاص دادند.

براین اساس، امروز در حدود ۲۴۲ هزار نوبت معاملاتی، حدود یک میلیارد و ۸۷۲ برگه اوراق بهادار به ارزش حدود ۲۱ هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال در بورس معامله شد.