صداوسیما از پخش برنامه‌های اهانت‌آمیز جلوگیری کند
صداوسیما از پخش برنامه‌های اهانت‌آمیز جلوگیری کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی ضمن محکوم کردن برنامه پخش شده در شبکه ۲ سیما گفت: مسئولان همواره مراقبت کنند تا این قبیل موارد ولو به طور ناآگانه و بی‌غرضانه هم بوده باشد، تکرار نگردد. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، آیت الله محسن مجتهد شبستری طی پیامی اقدام اهانت آمیز برنامه پخش شده از […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی ضمن محکوم کردن برنامه پخش شده در شبکه ۲ سیما گفت: مسئولان همواره مراقبت کنند تا این قبیل موارد ولو به طور ناآگانه و بی‌غرضانه هم بوده باشد، تکرار نگردد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، آیت الله محسن مجتهد شبستری طی پیامی اقدام اهانت آمیز برنامه پخش شده از شبکه دو سیما را محکوم کرد.
در این پیام آمده است: از قرار برخی نقل‌ها در شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه‌ای پخش شده که گویا اهانت‌آمیز به گویش آذری و مردم غیور آذربایجان بوده است.
آیت الله شبستری با محکومیت این حرکت نابه‌جا تاکید کرد: امید است مسئولان محترم همواره مراقبت کنند تا این قبیل موارد ولو به طور ناآگانه و بی‌غرضانه هم بوده باشد، تکرار نگردد.
امام جمعه تبریز در پایان این پیام خاطر نشان کرد: از اینکه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اقدام مناسبی در عزل دست اندرکاران مربوطه نموده است سپاسگزاری می‌شود.