خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین قدرتی، رئیس کل دادگستری استان قزوین در همایش سیاست‌های نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری استان قزوین گفت: شورای نگهبان انقلاب اسلامی با محور قانون و شرع برای صیانت از آراء مردم و کشور تلاش می‌کند. رئیس کل دادگستری استان قزوین بیان کرد: مردم باید با انتخاب آگاهانه و […]

خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین قدرتی، رئیس کل دادگستری استان قزوین در همایش سیاست‌های نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری استان قزوین گفت: شورای نگهبان انقلاب اسلامی با محور قانون و شرع برای صیانت از آراء مردم و کشور تلاش می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین بیان کرد: مردم باید با انتخاب آگاهانه و بصیرت بتوانند به مسئولیت ملی دینی و انقلابی خود عمل کرده و اولین گام بلند اجتماعی را در گام دوم انقلاب بردارند.

وی اذعان کرد: اگرچه هم‌اکنون دشمن در تلاش است با بیان نواقص در بعد اجرایی، ضعف مدیریتی و وجود سختی‌ها در راستای ناامیدی مردم گام بردارد؛ اما حضور مردم در انتخابات می‌تواند مشت محکمی بر دهان دشمنان و مسبب خوشحالی دوستان انقلاب باشد.

وی افزود: مردم با شرکت در انتخابات نشان می‌دهند بعد از چهل سال همچنان به پیمان خود با آرمان های امام پایبند هستند.

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی اذعان داشت: دشمن با امکانات مالی و تبلیغی خود در تلاش است تا در فضای مجازی و حوزه تبلیغات سنگ‌اندازی کرده و شبهاتی را ایجاد کند که خوشبختانه تاکنون نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شده است.

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین بیان کرد: رهبر انقلاب شاخصه‌های لازم برای انتخابات اصلح را معرفی کردند و مردم باید با مطالعه و مشورت بر اساس وظایف شرعی و بلکه بر اساس عقلانیت بنا بر محورهای اعلام‌شده انتخاب اصلح داشته باشند.

وی با اشاره به وظایف هیئت نظارت بر انتخابات عنوان کرد: با توجه به اینکه هر یک رأی می‌تواند سرنوشت کشور را تعیین کند هیئت نظارت باید بکوشند تا عوامل اجرایی انتخابات وظایف خود را در تمام مراحل انتخابات به ویژه شمارش آرا و رأی‌گیری‌ها به‌خوبی انجام دهند.

وی گفت: مسئولان امنیتی با قانون، اخلاق‌مداری و برای رضایت خداوند باید در انتخابات نقش‌آفرینی کنند و مردم را آگاه کنند که یک رأی آن‌ها می‌تواند سرنوشت خود، خانواده، نظام، اقتصاد و سیاست کشور را تعیین کند.

حجت‌الاسلام قدرتی در پایان گفت: زمانی که ما می‌بینیم دوستداران انقلاب ما را به انتخابات و حضور حداکثری دعوت می‌کنند اما دشمنان انقلاب ما را از این کار منع می‌کنند باید به نیت شوم آنان پی ببریم.

انتهای پیام/