به گزارش ایسنا، بازی این هفته تیم های ایمان شیراز و اهورا بهبهان را باید دوئل مرگ و زندگی برای تیم شیرازی نامید. این تیم که از ابتدای فصل تاکنون عملکرد خوبی نداشته اگر نتواند بازی این هفته خود را که در خانه برگزار می شود با پیروزی پشت سر بگذارد تا حدود زیادی سقوطش […]

به گزارش ایسنا، بازی این هفته تیم های ایمان شیراز و اهورا بهبهان را باید دوئل مرگ و زندگی برای تیم شیرازی نامید. این تیم که از ابتدای فصل تاکنون عملکرد خوبی نداشته اگر نتواند بازی این هفته خود را که در خانه برگزار می شود با پیروزی پشت سر بگذارد تا حدود زیادی سقوطش به لیگ یک را قطعی خواهد کرد. این تیم میزبان اهورای بهبهان است که هفته قبل برد شیرینی مقابل شهروند ساری کسب کرد و فعلا صدرنشین گروه بازنده هاست.

در دیگر بازی هفته سوم این پیکارها شهروند ساری محبوب ترین تیم این مرحله در سالن بدون تماشاگر خود از کوثر اصفهان پذیرایی می کند که باید برنده این بازی باشد. تیمی که روند خوبی در هفته های اخیر داشته برای بقا باید این بازی خانگی را ببرد تا دور برگشت بازی ها را با خیال راحت سپری کند در حالی که کوثر با یک امتیاز حاشیه خوبی در جدول ندارد.

هفته سوم گروه بازنده ها -پنجشنبه ۲ اردیبهشت – ساعت ۲۲
ایمان شیراز – اهورا بهبهان (سالن ابوالفتحی شیراز)
شهروند ساری -کوثر اصفهان (سالن سیدرسول حسینی ساری)

انتهای پیام