شناسایی و جمع آوری  نزدیک به ۶ هزار انشعاب غیرمجاز در سال ۱۴۰۲
شناسایی و جمع آوری  نزدیک به ۶ هزار انشعاب غیرمجاز در سال ۱۴۰۲
 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با تلاش همکاران شرکت طی سال 1402 نزدیک به 6 هزار انشعاب غیرمجاز در مناطق تحت پوشش برق تبریز شناسایی و جمع آوری شده است.
به گزارش قلم پرس، اکبر فرج نیا اظهار کرد:  بر اساس قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از برق، بدون دریافت انشعاب قانونی و هرنوع تصرف یا تغییر در وضعیت کنتور برق جرم بوده و بر اساس ضوابط با آن برخورد می شود.

وی افزود: متاسفانه برداشت های غیرمجاز و غیر اصولی از شبکه انتقال و توزیع برق علاوه بر ایجاد اختلال در برق رسانی و تحمیل فشار به شبکه برق موجب آسیب رساندن به تجهیزات برق و لوازم برقی شهروندان می شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اضافه کرد: به منظور مقابله با این موضوع، برق تبریز اقدامات قابل توجهی را درچندسال اخیر انجام داده است و در این راستا با تلاش همکاران شرکت ۵ هزار و ۶۲۷انشعاب غیرمجاز در مناطق تحت پوشش برق تبریز طی  سال ۱۴۰۳ شناسایی و جمع آوری شده است.
وی خاطرنشان کرد: درنتیجه تلاش و اقدامات همکاران در راستای جمع آوری انشعابات غیرمجاز به میزان ۶ میلیون و ۵۰۴هزارو ۶۱۴ کیلوولت آمپر در انرژی توزیع شده صرفه جویی شده است.

انتهای پیام/