خبرگزاری میزان – حسین دهقانی فیروز آبادی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان یزد با اشاره به برگزاری مستمر جلسات نقد رأی در استان بیان داشت: نشست‌های عمومی و علمی نقد رأی با حضور قضات برجسته استان در محیط‌های علمی و دانشگاهی و بحث و تبادل نظر پیرامون آراء صادره از برنامه‌های شاخص […]

خبرگزاری میزان – حسین دهقانی فیروز آبادی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان یزد با اشاره به برگزاری مستمر جلسات نقد رأی در استان بیان داشت: نشست‌های عمومی و علمی نقد رأی با حضور قضات برجسته استان در محیط‌های علمی و دانشگاهی و بحث و تبادل نظر پیرامون آراء صادره از برنامه‌های شاخص دادگستری استان یزد است.

وی با بیان اینکه تاکنون پنج نشست نقد رأی در استان برگزار شده است، افزود: ششمین نشست نقد رأی در استان با همکاری پردیس مهریز دانشگاه یزد و با توجه به شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

دهقانی خاطر نشان کرد: این نشست با موضوع جدال عشق و جنون در سالن همایش‌های پردیس مهریز دانشگاه یزد برگزار می‌شود.

وی افزود: این نشست با حضور رئیس کل دادگستری و مستشار دادگاه تجدید نظر استان، بازپرس پرونده، رئیس وقت شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان برگزار می‌شود.

دهقانی تصریح کرد: سعیدی از قضات بازنشسته دادگستری استان، حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و حاجی ده آبادی استاد دانشگاه تهران و معاون پژوهشی پردیس فرارابی دانشگاه تهران اعضای هیئت داوران این نشست را تشکیل می‌دهند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: ششمین نشست نقد رای پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۹ صبح الی ۱۱ برگزار و علاقه مندان می‌توانند به صورت میهمان از طریق لینک https://zil.ink/ensaniyazd در این همایش شرکت کنند.

دهقانی تصریح کرد: علاقه‌مندان همچنین می‌توانند از طریق صفحه عدلیه یزد در فضای مجازی به نشانی @adlieh_yazd در این نشست شرکت نمایند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد اظهار داشت: از جامعه حقوقی استان دعوت می‌شود تا با ارائه دیدگاهها، ایده ها، انتقادات، نظرات و اندیشه‌های خود رونق بخش این همایش باشند.

انتهای پیام/