شرایط زمین و هوا در شکست پرسپولیس تاثیر داشت
شرایط زمین و هوا در شکست پرسپولیس تاثیر داشت

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید شرایط زمین دیدار این تیم برابر تراکتور و وضعیت هوا کار را برای شاگردان کالدرون سخت کرده بود.

به گزارش قلم پرس، اسماعیل حلالی، پیشکسوت پرسپولیس، درباره شکست سرخ‌پوشان پایتخت مقابل تراکتور در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازی جذاب و تماشایی از هر دو تیم شاهد بودیم البته روی گلی که پرسپولیس دریافت کرد، زمین هم تاثیر گذار بود چون وقتی توپ در مقابل دروازه به زمین خورد، ارتفاع زیادی گرفت و بیرانوند نتوانست توپ را مهار کند. معتقدم علاوه بر زمین، شرایط جوی هم در این نتیجه تاثیر داشت چون باد زیادی در ورزشگاه می‌وزید که همین باعث شده بود شروع مجددهای بیرانوند مستقیم به اوت برود. بادهایی که در تبریز می‌وزد گاهی آنقدر زیاد است که توپ را مثل یک بادکنک در هوا تکان می‌دهد. همین امر سبب شد تیم‌ها بازی مستقیم نتوانند انجام بدهند.

وی درباره عملکرد پرسپولیس در نیمه دوم اضافه کرد: یک گل از حریف عقب بود، اما بازی هیجانی اجازه نمی‌داد که پرسپولیس بتواند گل مساوی را بزند در این شرایط بازیکنان وقتی هیجانی بازی می‌کنند، نمی‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند. همین امر باعث شد حتی تراکتور دو فرصت گلزنی خوب دیگر به دست آورد که خوشحالیم این توپ‌ها به گل تبدیل نشد.

حلالی در ادامه درباره آینده پرسپولیس در لیگ برتر گفت: دو هفته دیگر باید به مصاف استقلال برویم. دربی برای دو تیم بسیار اهمیت دارد چون برنده این بازی می‌تواند در لیگ با روحیه مضاعف شرکت کند. الان پرسپولیس برابر تراکتور شکست خورده است، باید همه چیز را فراموش کند و باید با رفع ضعف‌ها خودش را برای بازی‌های آینده آماده کند. من امیدوار هستم تا داربی، پرسپولیس بتواند خودش را از این شرایط خارج کند.

او در پایان درباره عملکرد جونیور در ترکیب پرسپولیس گفت:‌ با ۱۵ دقیقه نمی‌شود درباره این بازیکن اظهار نظر  دقیقی داشت. باید اجازه دهیم زمان بگذرد و یکی دو بازی کامل انجام دهد و بعد عملکردش را ارزیابی کنیم.

  • منبع خبر : ایسنا