به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس،  «سید عمار الحکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق حمله به مواضع الحشد الشعبی را به شدت محکوم کرد و نوشت: به همان شدتی که حمله به تاسیسات حکومتی و ایجاد وحشت برای شهروندان و ایجاد خطر برای ثبات و امنیت کشور را محکوم می‌کنیم، بمباران مواضع الحشد الشعبی […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس،  «سید عمار الحکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق حمله به مواضع الحشد الشعبی را به شدت محکوم کرد و نوشت: به همان شدتی که حمله به تاسیسات حکومتی و ایجاد وحشت برای شهروندان و ایجاد خطر برای ثبات و امنیت کشور را محکوم می‌کنیم، بمباران مواضع الحشد الشعبی در بعشیقه و باریما را که موجب زخمی شدن شماری از افراد شده را محکوم و تقبیح می‌کنیم.

وی در ادامه این پیام تاکید کرده است: از دستگاه‌های امنیتی می‌خواهیم که در پایان دادن به این تعرض‌ها که موجب افزایش التهاب و آشفتگی در صحنه سیاسی کشور می‌شود نقشی اثرگذار بر عهده بگیرند. همچنین از همه عقلا می‌خواهیم که با خویشتنداری و پیش گرفتن گفتگو برای حل چالش‌ها و برطرف کردن بحران ها تلاش کنند.

رهبر جریان حکمت ملی عراق همچنین در پیام دیگری با محکوم کردن انفجار امروز بغداد و تسلیت به خانواده شهدا آورده است: شهادت و زخمی شدن شماری از شهروندان بی‌گناه در انفجاری درمنطقه الحبیبیه بغداد موجب تاثر فراوان شد. ضمن محکومیت شدید این حمله ددمنشانه از نیروهای امنیتی کشور می‌خواهیم که از هرگونه تسامح خودداری کنند و هرگونه فرصت برای هسته‌های خفته تروریسم را از آنها بگیرند. برای شهدای این حادثه رحمت و رضوان الهی و برای خانواده‌هایشان صبر و برای زخمی‌شدگان از خداوند شفای عاجل طلب می‌کنیم.

انتهای پیام/