سقوط در چاه، جان ۲ نفر را در ملکان گرفت
سقوط در چاه، جان ۲ نفر را در ملکان گرفت

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از جان باختن دو فرد و مصدوم شدن دو فرد دیگر در اثر سقوط در چاه فاضلاب شهر ملکان خبر داد. به گزارش قلم پرس،از ملکان، وحید شادی نیا امشب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: عصر امروز، یکشنبه ۲۳ مرداد ماه، در یکی از منازل شهر ملکان، یک […]سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از جان باختن دو فرد و مصدوم شدن دو فرد دیگر در اثر سقوط در چاه فاضلاب شهر ملکان خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از ملکان، وحید شادی نیا امشب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: عصر امروز، یکشنبه ۲۳ مرداد ماه، در یکی از منازل شهر ملکان، یک مرد ۵۶ ساله به دلیل احتمال گرفتگی یا تعمیر لوله چاه فاضلاب به داخل چاه افتاد.

وی افزود: پسر برادر این مرد که ۳۲ ساله بود نیز جهت نجات عموی خود اقدام کرده و به چاه افتاد و هر دو غرق و فوت کردند.

وی ادامه داد: یکی از همسایه‌های این‌ مرد که ۳۵ ساله بود، جهت کمک به دو فرد قبلی به چاه سقوط کرد که مصدوم شده و با انتوباسیون به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز اعزام شد.

شادی نیا گفت: یک مرد ۴۰ ساله نیز که برای کمک به افراد سقوط کرده به چاه اقدام کرده بود، مصدوم شده و به بیمارستان فارابی ملکان انتقال یافت که اکنون تحت نظر بوده و حال عمومی وی خوب است.

انتقال دو بیمار سکته مغزی با اورژانس هوایی تبریز 

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: دو بیمار سکته مغزی از مرند با پرواز بالگرد اورژانس هوایی  به بیمارستان امام رضا(ع)تبریز منتقل شده‌اند.

وحید شادی نیا اظهار کرد: امروز یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ بر اثر سکته مغزی دو بیمار مرندی و نیاز به خدمات تخصصی ،تیم اورژانس هوایی عازم مرند شد.

 وی اضافه کرد: جهت تسریع در خدمات و انجام اقدامات تخصصی  درمانی Tpa ضمن فعال شدن کد ۷۲۴، دو بیمار حدودا ۶۵ساله تحت مراقبتهای پیش بیمارستانی کارشناسان اعزامی به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز منتقل شد.

انتهای پیام/