به گزارش ایسنا، یوسو سسما در نشست خبری پیش از بازی فولاد مقابل النصر عربستان اظهار کرد: صحبت زیادی در مورد بازی فردا نمی‌کنم، حرف‌های‌مان را در داخل زمین می‌زنیم. این مسابقات دو هفته ادامه دارد و بازی فردا هم بخشی از این مسابقات است. منتظر یک شگفتی باشید. در این مسابقه به برخی از […]

به گزارش ایسنا، یوسو سسما در نشست خبری پیش از بازی فولاد مقابل النصر عربستان اظهار کرد: صحبت زیادی در مورد بازی فردا نمی‌کنم، حرف‌های‌مان را در داخل زمین می‌زنیم. این مسابقات دو هفته ادامه دارد و بازی فردا هم بخشی از این مسابقات است. منتظر یک شگفتی باشید. در این مسابقه به برخی از بازیکنان اعتماد خواهیم کرد تا به پیروزی برسیم. با تمام قوا وارد میدان می‌شویم و هرچه در توان داریم در داخل زمین اجرا خواهیم کرد.

او اضافه کرد: می‌خواهیم النصر را شکست بدهیم اما النصر هم شانس برد دارد و نامزد راهیابی به مرحله بعد است. در حال حاضر این تیم صدرنشین گروه است. تغییر مربی اکثرا باعث تغییر تاکتیکی در تیم‌ها می‌شود و به بازیکنان انگیزه می‌دهد. انتظار می‌رود مربی جدید النصر به بازیکنان روحیه بدهد تا عملکرد بهتری داشته باشند. فردا بازی بزرگی داریم. شانس برای فولاد و النصر یکسان است. صعود به مرحله بعد کار دشواری است.

انتهای پیام