خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی، رئیس کل دادگستری استان زنجان در ادامه سفر به حوزه‌های قضایی این استان با سفر به بخش سجاسرود ضمن بازدید میدانی از حوزه قضایی سجاسرود در دیدار با رئیس دادگاه بخش سجاسرود و امام جمعه این شهر گفت: از تعامل و همکاری بسیار خوب و تنگاتنگ میان […]

خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی، رئیس کل دادگستری استان زنجان در ادامه سفر به حوزه‌های قضایی این استان با سفر به بخش سجاسرود ضمن بازدید میدانی از حوزه قضایی سجاسرود در دیدار با رئیس دادگاه بخش سجاسرود و امام جمعه این شهر گفت: از تعامل و همکاری بسیار خوب و تنگاتنگ میان مسئولان بخش با دستگاه قضایی برای پیگیری و حل مشکلات بخش سجاسرود و مردم این شهر بسیار خرسندیم و معتقدیم این تعاملات و همکاری‌ها هر چه بیشتر باشد سودش به مردم خواهد رسید.

رئیس کل دادگستری استان زنجان افزود: با همه این کار‌ها و تلاش‌های انجام شده با مدینه فاضله، فاصله داریم و باید تلاش‌ها و اقدامات در راستای اجرای دقیق سیاست‌های قوه قضاییه و در چار چوب سند تحول قضایی انجام شود و این کار با روحیه انقلابی و جهادی شدنی است.

وی با بیان اینکه افرادی که پیشه خود را بی نظمی و فساد در جامعه قرار می‌دهند بایستی با قاطعیت با آن‌ها برخورد کرد و به کسانی که به جامعه و افراد رحم نمی‌کنند نباید رحم کرد.

صادقی نیارکی هدف از حضور در حوزه‌های قضایی و بازدید میدانی از مجموعه دستگاه قضایی استان زنجان پیگیری مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به این استان و بررسی و حل مشکلات بیان کرد و گفت: خوشبختانه با همراهی، تلاش و همکاری خوب مسئولان قضایی و کارکنان، توفیقات بسیار خوبی در بخش‌های مختلف در همه حوزه‌های قضایی بدست آمده است.

وی در این جلسه که بخشدار سجاسرود نیز حضور داشت با اشاره به اینکه فعالیت اکثریت مردم بخش سجاسرود کشاورزی و دامداری است، افزود: با توجه به کاهش نزولات آسمانی و کمبود آب نیازمند مدیریت در مصرف آب هستیم و در این بخش اولویت تأمین آب برای کشاورزان و دامداران است نه ایجاد صنایع آب بر که مسئولان بخش بایستی به این موضوع توجه و اهتمام داشته باشند و در این حوزه منافع عمومی نباید فدای منافع فردی شود.

حجت الاسلام اصلانی امام جمعه بخش سجاسرود نیز در این دیدار گفت: اقدامات ارزشمند قوه قضاییه در دوره جدید در مبارزه با فساد مایه امید آفرینی در جامعه شده که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه بخش سجاسرود مشکلات و ویژگی‌های خاص خودش را دارد که نیازمند همت و تلاش مضاعف همه مسئولان بخش است و امیدواریم با تعاملی که میان مسئولان وجود دارد بتوانیم بر این مشکلات غلبه کنیم.

لازم به ذکر است رئیس کل دادگستری استان زنجان در ادامه با حضور در مجتمع دامداری در حال احداث بخش سجاسرود بازدید و در جریان ساخت این مجموعه قرار گرفت.

انتهای پیام/