سرمربی صنعت نفت آبادان: هوشمندانه برد بزرگی مقابل تراکتور بدست آوردیم
سرمربی صنعت نفت آبادان: هوشمندانه برد بزرگی مقابل تراکتور بدست آوردیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با انجام یک بازی هوشمندانه و منطقی برد بزرگی بدست آوردیم. به گزارش قلم پرس، پائولو سرجیو بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل تراکتورسازی تبریز، گفت: دیروز هم گفتم که بازی بسیار مشکلی پیش رو داریم. برد بزرگی برای تیم ما به دست آمد. باید به بازیکنانم […]

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با انجام یک بازی هوشمندانه و منطقی برد بزرگی بدست آوردیم.

به گزارش قلم پرس، پائولو سرجیو بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل تراکتورسازی تبریز، گفت: دیروز هم گفتم که بازی بسیار مشکلی پیش رو داریم. برد بزرگی برای تیم ما به دست آمد. باید به بازیکنانم تبریک بگویم. خیلی هوشمندانه و منطقی بازی کردند. تراکتورسازی تیم خوبی است و بازیکنان با کیفیت دارد. بازیکنان با تجربه ما هم در کنار بازیکنان جوان بازی خوبی انجام دادند.

وی افزود: خوشحالیم از اولین بردی که به دست آوردیم اما زمان آن است که پایمان را زمین بگذاریم زیرا کارهای زیادی است که باید در آینده انجام بدهیم. بازیکنان جوان ما پنج ماه است که کار می‌کنند و پیشرفت زیادی در این راه داشته‌اند من فقط به خاطر حضور بازیکنان جوان خوشحال نیستم بلکه خوشحالم که امروز پیروز هم شدیم. بازیکنانی هم که امروز بازی نکردند و روی نیمکت نشسته بودند می‌توانستند به ما کمک کنند.

سرجیو تأکید کرد: ما اکنون نسبت به پنج ماه گذشته پیشرفت زیادی کرده‌ایم و بازیکنان ما خیلی بهتر شده‌اند قطعاً شناخت جامع‌تر و بهتری نسبت به بازیکنان داریم اما باید پیشرفت کنیم و بهتر از قبل نتیجه بگیریم هنوز مسائل زیادی داریم.

سرمربی نفت آبادان تصریح کرد: کار سختی پیش‌رو داریم روز به روز باید کار کنیم تا پیشرفت کنیم. مطمئن هستم این برد به ما خیلی کمک می‌کند تا پیشرفت بیشتری در آینده داشته باشیم. بعد از برد می‌توان نقاط ضعف را بهتر برطرف کرد.