سجادی: جوانان هریس نباید دغدغه نبود امکانات ورزشی داشته باشند
سجادی: جوانان هریس نباید دغدغه نبود امکانات ورزشی داشته باشند

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جلسه شورای اداری شهرستان هریس عنوان کرد: از مدیران و مسئولان شهرستانی بی‌نهایت متشکرم که گزارش جامع و‌ کاملی از مشکلاتی که مردم شریف هریس دارند ارائه دادند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جلسه شورای اداری شهرستان هریس عنوان کرد: از […]حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جلسه شورای اداری شهرستان هریس عنوان کرد: از مدیران و مسئولان شهرستانی بی‌نهایت متشکرم که گزارش جامع و‌ کاملی از مشکلاتی که مردم شریف هریس دارند ارائه دادند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جلسه شورای اداری شهرستان هریس عنوان کرد: از مدیران و مسئولان شهرستانی بی‌نهایت متشکرم که گزارش جامع و‌ کاملی از مشکلاتی که مردم شریف هریس دارند ارائه دادند.

وی ادامه داد: یک جوانی در شهر هریس سالن و اماکن ورزشی لازم برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی در شهرستان را مطالبه کرد و عرق ملی این جوان در سخنانش مشهود بود و ماهم در این سفر در خواست جوانان غیور و انقلابی شهرستان را اجرایی خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به صحبت‌های رئیس جمهور مبنی بر دیدار و گفت‌وگوبا مردم، گفت: شخص جناب آقای رئیس جمهور بارها به بنده و دیگر وزاری کشور تاکید دارند که وقتی با مردم صحبت می‌کنیم، حتما از درد اصلی این عزیزان مطلع شویم تا بتوانیم راهکارهای لازم را ارائه داده و به خوبی مشکلات مردم را تسهیل و رفع کنیم.

سجادی افزود: حدود ۴ هزار سمن فعال در کشور داریم و حدود ۵۰۰ سمن دیگر نیز به زودی به این جمع اضافه می‌شوند که ظرفیت خوبی برای فعالیتهای جوانان در زمینه های مختلف اقتصادی، علمی، فرهنگی، ایثار و شهادت و نظایر اینها است.

وی اظهار داشت: در بیانیه گام دوم انقلاب رهبر انقلاب بر تشکیل هیئت های اندیشه ورزش در وزارتخانه ها تاکید کرده اند که معا‌ونت های مختلف به ویژه معاون جوانان وزارت ابن رویه را پیش گرفته و علاوه بر آن به شکل یک قرارگاه و باقدرت به کار خود ادامه می دهد.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: ما با برخی سازمان‌ها تفاهم نامه هایی منعقد کردیم که بتوانیم در راستای بهره‌گیری از امکانات سخت افزاری امور جوانان و حتی ورزش برای مناطق کم برخوردار استفاده کنیم. موضوع اصلی، طرح تحول‌ و مردمی کردن دولت مردمی است و باید به این دارایی‌‌ها اعتبار مستمری ببخشیم، بارها به مدیران کل استان‌ها هم تاکید کردیم که اهداف ورزش و جوانان باید با سمت و سوی اهداف کل کشور پیش برود.

حمید سجادی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: نباید دغدغه جوانان شهرستان هریس بحث نبود سالن‌ و اماکن ورزشی باشد. موضوع بازگشایی اماکن ورزشی به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا به‌ زودی حل خواهد شد و قول ایجاد چمن مصنوعی زمین فوتبال مجموعه ورزشی تختی هریس را هم دادیم که به زودی از منابع اعتبار ملی اغاز می‌شود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷