به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، فیلیپ لام از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ زیر نظر پپ گواردیولا در بایرن‌مونیخ بازی کرد و شناخت بسیار خوبی از این مربی دارد. او در ستایش از گواردیولا گفت: گواردیولا مربی بسیار برزگی است. او عاشق مهارت‌ و استعدادهای بازیکنان است. به نظرم گواردیولا شبیه به […]

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، فیلیپ لام از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ زیر نظر پپ گواردیولا در بایرن‌مونیخ بازی کرد و شناخت بسیار خوبی از این مربی دارد.

او در ستایش از گواردیولا گفت: گواردیولا مربی بسیار برزگی است. او عاشق مهارت‌ و استعدادهای بازیکنان است. به نظرم گواردیولا شبیه به یک شطرنج‌باز حرفه‌ای یا رهبر ارکستر است. او یک مهندس واقعی است.

لام از عملکرد بسیار خوب ایلکای گوندوغان زیر نظر گواردیولا سخن به میان آورد و گفت: گوندوغان بازیکنی ایده‌آل برای گواردیولاست. او فوتبال را خیلی خوب می‌فهمد و همواره تصمیم‌های درستی در میدان می‌گیرد. گواردیولا علاقه زیادی به چنین بازیکنانی دارد.

سیتی با گواردیولا نتایج درخشانی در فصل جاری به دست آورده است. این تیم قهرمان جام اتحادیه شده و در لیگ برتر هم در آستانه بالا بردن جام قهرمانی است و مهم‌تر این که با پیروزی در دیدار رفت برابر پاری‌سن‌ژرمن امید زیادی برای صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا دارد.

انتهای پیام