ساغلام به تیم بحران‌زده ترکیه‌ای پیوست
ساغلام به تیم بحران‌زده ترکیه‌ای پیوست

سرمربی سابق تیم تراکتورسازی تبریز به تیم کایسری اسپور ترکیه پیوست. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، ارطغرول ساغلام سرمربی سابق تیم تراکتورسازی ترجیح داد پیشنهاد تمدید قرارداد تراکتورسازان را رد کرده و به تیم کایسری اسپور کشورش بپیوندد. وی که از تیم تراکتورسازی برای تمدید قرارداد فرصت خواسته بود، در یک […]

سرمربی سابق تیم تراکتورسازی تبریز به تیم کایسری اسپور ترکیه پیوست.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، ارطغرول ساغلام سرمربی سابق تیم تراکتورسازی ترجیح داد پیشنهاد تمدید قرارداد تراکتورسازان را رد کرده و به تیم کایسری اسپور کشورش بپیوندد.

وی که از تیم تراکتورسازی برای تمدید قرارداد فرصت خواسته بود، در یک هفته مانده به اتمام لیگ برتر کشور ترکیه با تیم بحران‌زده کایسری اسپور به توافق رسیده و فصل آتی هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت.

وضعیت فصل گذشته این تیم ترکیه‌ای دستکم از تراکتورسازی نداشته و این تیم نیز در بحران کسب نتایج مطلوب به سر می‌برد.

کایسری اسپور در ۱۰ بازی آخر خود در لیگ برتر ترکیه تنها ۲ پیروزی کسب کرده و ۸ بازی مغلوب شده است. این تیم برابر تیم‌های ترابوزن و فنرباغچه تن به شکست سنگین ۴ بر صفر و ۵ بر صفر داده و همین نتایج ضعیف این تیم را از رده‌های بالایی جدول تا نهم ‌تنزل داد.

حالا ساغلام بعد از یک دوره سخت مربیگری در تیم تراکتورسازی که با نتایج مطلوب همراه نبود، در آزمون سختی دیگری قرار گرفته و هدایت تیم بحران‌زده کایسری اسپور برعهده گرفته است.

اینکه چرا ساغلام هدایت این تیم را برعهده گرفت مشخص نیست، اما شاید نگرانی وی از وضعیت آتی تیم تراکتورسازی و تغییر مالکیت باشگاه و مطمئن نبودن از ادامه کارش در تبریز، سبب اتخاذ این تصمیم شده است.

تیم کایسری اسپور سابقه قهرمانی در جام حذفی کشور ترکیه و نایب قهرمانی در لیگ برتر این کشور را دارد.