زنوزی: فیفا و قانون برای صحنه گل ما چه می‌گویند؟ /صدای تیم‌های شهرستانی شنیده نمی‌شود
زنوزی: فیفا و قانون برای صحنه گل ما چه می‌گویند؟ /صدای تیم‌های شهرستانی شنیده نمی‌شود

مالک باشگاه تراکتورسازی گفت: تریبون و افراد مختلف برای پرسپولیس و استقلال نظر می‌دهند ولی فقط صدای تیم‌های شهرستانی شنیده نمی‌شود و حق‌شان ضایع می‌شود. به گزارش قلم پرس، محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی شب گذشته طی گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود پیرامون اتفاقات داوری دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: اشتباهات در داوری اجتناب‌ناپذیر […]

مالک باشگاه تراکتورسازی گفت: تریبون و افراد مختلف برای پرسپولیس و استقلال نظر می‌دهند ولی فقط صدای تیم‌های شهرستانی شنیده نمی‌شود و حق‌شان ضایع می‌شود.

به گزارش قلم پرس، محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی شب گذشته طی گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود پیرامون اتفاقات داوری دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: اشتباهات در داوری اجتناب‌ناپذیر است و ما جهت احقاق حق و اینکه اتفاقات درست نشان داده شود، حرف زدیم ولی از اینکه توجیه شود، ناراحت هستیم وگرنه داور، بازیکن و همه اشتباه می‌کنند؛ ما فقط به اینکه توجیه می‌شود، معترض هستیم؛ فقط بگویند گل بوده، همین.

وی ادامه داد: فیفا و قانون برای صحنه گل ما چه می‌گویند؟ آن‌ها می‌گویند اگر دو بازیکن موازی باشند، گل مهاجم درست است.

زنوزی درباره در دست داشتن پرچم ژاپن توسط هواداران تراکتورسازی مقابل پرسپولیس ابراز کرد: اگر بازی‌های که ما در تبریز، میزبان هستیم هم نگاه کنید، این پرچم بوده است؛ قبل از آنکه پرسپولیس با کاشیما آنتلرز ژاپن بازی کند، این اتفاق می‌افتاد.

مالک باشگاه تراکتورسازی اضافه کرد: ما می‌خواهیم در فضای فوتبال به این مشکلات پرداخته شود؛ واقعاً تریبون‌ها و افراد مختلف برای پرسپولیس و استقلال نظر می‌دهند ولی صدای تیم‌های شهرستانی شنیده نمی‌شود و حق‌شان ضایع می‌‌شود.

وی در خصوص ادامه کار یا رفتن استوکس از تراکتورسازی گفت: سعی می‌کنیم، اقدامی انجام دهیم تا بماند؛ مباحث برای فردا مانده و مدیریت با او صحبت می‌کند، اما اصول باشگاه از هر چیزی مهم‌تر است.

مالک باشگاه تراکتورسازی تأکید کرد: از روزی که ما به تراکتورسازی آمدیم، سعی کردیم جو ناهمگون در فوتبال، به‌ویژه در تراکتور را بشکنیم؛ مهمان‌نوازی کنیم و سعی داشته باشیم از تمام تیم‌هایی که به تبریز می‌آیند یا مهمان‌شان هستیم، جو سالمی ایجاد کنیم؛ حتی امروز قول می‌دهم با توجه به اینکه پرسپولیسی‌ها و هواداران‌شان در بازی دیروز شروع‌کننده حواشی بودند، مهمان‌نوازی کنیم.

وی تصریح کرد: بازهم از هواداران خودمان تشکر و تقدیر می‌کنم که واقعاً نجابت به خرج دادند و مشکل چندانی به وجود نیاوردند؛ پرسپولیسی‌ها هم اگر این هفته به تبریز بیایند، از آن‌ها مهمان‌نوازی می‌کنیم ولی به شرطی که ما هم به تهران می‌آییم، جو مطلوب باشد.

زنوزی راجع به مالکیتش در باشگاه‌های تراکتورسازی و ماشین‌سازی گفت: برای مسابقات هر دو تیم به ورزشگاه می‌روم؛ دفعه قبل هم گفتم؛ می‌خواهید همین فردا ماشین‌سازی را تعطیل کنم تا لیگ ۱۵ تیمی شود؟ قبلاً گفتم اگر هرکسی خریدار ماشین‌سازی است، بیاید تا تیم را به او بدهیم؛ بسم‌الله؛ شما بازی ماشین‌سازی و تراکتور را دیدید؟

وی عنوان کرد: شما ابتدا این را حل کنید که مالکیت یک تیم نمی‌تواند یک جایی باشد که اداره کل و تمام ورزش و فوتبال کشور زیر نظر و در اختیارش باشند؛ مشکل ما این است که وزارت ورزش مالکیت پرسپولیس و استقلال را دارد؛ مالکیت ما برای دو باشگاه است ولی استقلال و پرسپولیس فدراسیون، سازمان لیگ، کمیته انضباطی و… دستشان است و هر کاری دوست دارند، خودشان انجام می‌دهند.

مالک باشگاه تراکتورسازی راجع به حضور هواداران این تیم بیش از ظرفیت تعیین‌شده در ورزشگاه آزادی گفت: در ایران قضیه ۱۰ به ۹۰ شدنی نیست؛ مگر مقابل سایپا و پیکان می‌شود تماشاگران پرسپولیس یا استقلال ۱۰ درصد باشند؟ ما مشکلی نداریم در تبریز تماشاگران پرسپولیس بیش از ۱۰ درصد باشند؛ هر تعداد تماشاگر باشند در ورزشگاه جا می‌دهیم و پذیرایی هم می‌کنیم؛ حتی ما حاضر هستیم این هفته در ورزشگاه بنیان دیزل بازی کنیم.

زنوزی یادآور شد: در بازی ما و پرسپولیس پرچم کرواسی هم در ورزشگاه بود؛ اگر آن پرچم به خاطر برانکو بود، پرچم ژاپن را هم تماشاگران ما برای سوگیتا آوردند؛ خدمتی که ما به تیم ملی کردیم، کمتر بوده است؟ بنده وظیفه‌ام را انجام دادم؛ یاشاسین ایران، یاشاسین آذربایجان.