زنوزی فقط مالک تیم تراکتورسازی را خواهد بود/ احتمالا امتیاز گسترش‌فولاد به ماشین‌سازی واگذار شود
زنوزی فقط مالک تیم تراکتورسازی را خواهد بود/ احتمالا امتیاز گسترش‌فولاد به ماشین‌سازی واگذار شود

مدیر باشگاه گسترش‌فولاد تبریز گفت: طبق اساسنامه فیفا و همین طور اساسنامه فدراسیون فوتبال کشور هیچ شرکت و شخص حقیقی و حقوقی حق ندارد بیش از یک تیم در لیگ داشته باشند به گزارش قلم پرس، هوشنگ نصیرزاده در مصاحبه با خبر ورزشی صدا و سیما گفت: طبق اساسنامه فیفا و همین طور اساسنامه فدراسیون فوتبال […]

مدیر باشگاه گسترش‌فولاد تبریز گفت: طبق اساسنامه فیفا و همین طور اساسنامه فدراسیون فوتبال کشور هیچ شرکت و شخص حقیقی و حقوقی حق ندارد بیش از یک تیم در لیگ داشته باشند

به گزارش قلم پرس، هوشنگ نصیرزاده در مصاحبه با خبر ورزشی صدا و سیما گفت: طبق اساسنامه فیفا و همین طور اساسنامه فدراسیون فوتبال کشور هیچ شرکت و شخص حقیقی و حقوقی حق ندارد بیش از یک تیم در لیگ داشته باشند و این در حالی که وزارت ورزش در لیگ برتر ۲ تیم، وزات صنعت، معدن و تجارت ۵ تیم و وزات نفت ۳ تیم در هدایت می کنند و اتفاقا محل  بودجه این تیم‌ها از یک منبع تامین می‌شود.

وی افزود: امروز یک شخص حقیقی مالک ۲ تیم است این موضوع برای عده‌ای مسئله پیچیده‌ای شده است، در حالی بخواهیم روی قوانین ریز شویم این شائبه برای ۱۰ تیم فعلی در لیگ برتر وجود دارد.

مدیر باشگاه گسترش‌فولاد تبریز گفت: آقای زنوزی تمرکز خود را برای تیم تراکتورسازی گذاشته و به دنبال جذب یک مربی و بازیکنان خوبی است تا رضایت‌مندی هواداران این تیم را به دنبال داشته باشد.

وی در مورد وضعیت تیم گسترش‌فولاد گفت: احتمالا نام تیم گسترش‌فولاد در لیگ برتر به ماشین‌سازی تغییر یابد‌، به دلیل اینکه تیم ماشی‌سازی تیمی قدیمی بوده که تماشاگران زیادی دارد و حتی تاریخ تاسیس آن قبل از تیم تراکتورسازی تبریز است.

نصیرزاده تاکید کرد: صحبت‌هایی است که امتیاز تیم ماشین‌سازی به شرکت ماشین‌سازی بازگردد که مذاکرات در مرحله مقدماتی بوده و هنوز نهایی نشده است.

وی گفت: باید عنوان کنم آقای زنوزی فقط مالکیت باشگاه تراکتورسازی را برعهده خواهد داشت.