به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شمار کشته‌های حملات موشکی از غزه به سرزمین‌های اشغالی به ۱۱ نفر رسیده است. این در حالی است که الجزیره به نقل از  رسانه‌های رژیم صهیونیستی شمار صهیونیست‌های به هلاکت رسیده در این جنگ تا به امروز را ۱۲ نفر خواند. […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شمار کشته‌های حملات موشکی از غزه به سرزمین‌های اشغالی به ۱۱ نفر رسیده است.

این در حالی است که الجزیره به نقل از  رسانه‌های رژیم صهیونیستی شمار صهیونیست‌های به هلاکت رسیده در این جنگ تا به امروز را ۱۲ نفر خواند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی ادامه داد: از ابتدای درگیری‌ها ۳۳۳۰ فروند موشک از سمت نوار غزه و بیشتر آن از شمال این منطقه شلیک شده است.

این مقام نظامی صهیونیست هدف از بمباران‌های مکرر نوار غزه توسط را تضعیف قدرت نظامی حماس عنوان کرد و گفت: تا زمانی که حملات حماس و جهاد اسلامی ادامه یابد، به دنبال کاهش تنش نخواهیم بود.

«اویخای ادرعی» افزود:  ما نمی‌توانیم درمورد سایت‌های هدف قرار گرفته در غزه مدرکی را به مطبوعات ارائه دهیم.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفت: حماس و جهاد اسلامی قریب به ۱۲ هزار موشک دارند که نابودی کامل آنها دشوار است.

ادرعی تاکید کرد: حماس اگر بخواهد به حملات علیه اسرائیل ادامه دهد، آنچه را لازم است برای انجام آن در اختیار دارد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی افزود: موشک‌هایی که در این جنگ اسرائیل را هدف گرفت، بیش‌ترین تعداد موشک در تاریخ اسرائیل است.

این مقام نظامی مدعی شد: گنبد آهنین ۹۰ درصد از موشک‌هایی را که از غزه شلیک شده است، رهگیری کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز لحظاتی پیش مدعی شد که سه واحد آپارتمان متعلق به رهبران حماس را در غزه هدف گرفته است.

الجزیره به نقل از وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی نیز آورده که اقدام بعدی رژیم صهیوینستی قطع جریان برق نوار غزه است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز ساعتی پیش گفته است: حماس و جهاد اسلامی را به سال‌ها قبل برگرداندیم و عملیات هر چقدر وقت لازم داشته باشد ادامه می‌دهیم.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه هفته قبل و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است. طبق اعلام وزارت بهداشت نوار غزه، تا این لحظه شمار قربانیان حملات ددمنشانه صهیونیست‌ها به ۲۲۱ شهید از جمله ۶۱ کودک و ۳۶ زن رسیده است. همچنین بیش از ۱۴۰۰ فلسطینی تا کنون مجروح شده‌اند.

انتهای پیام/.