حسین رجبی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان در گفت‌وگو با میزان از رسیدگی مشکلات ۲۷ نفر از تولیدکنندگان به صورت ارتباط تصویری خبر داد و اظهار داشت: سامانه ارتباط تصویری مردم با دادستان تاکستان با هدف تسریع در رسیدگی پرونده‌ها و تکریم ارباب رجوع در روز‌های سه شنبه هر هفته صورت می‌گیرد. در این […]

حسین رجبی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان در گفت‌وگو با میزان از رسیدگی مشکلات ۲۷ نفر از تولیدکنندگان به صورت ارتباط تصویری خبر داد و اظهار داشت: سامانه ارتباط تصویری مردم با دادستان تاکستان با هدف تسریع در رسیدگی پرونده‌ها و تکریم ارباب رجوع در روز‌های سه شنبه هر هفته صورت می‌گیرد. در این سامانه که به نشانی https://www.skyroom.online/ch/srmzargar/tak ۱ فعال است، در دو ماه اخیر به مشکلات ۱۵۰ نفر از مراجعان به صورت ارتباط تصویری رسیدگی شده است.

دادستان تاکستان در ادامه با اشاره به اینکه در یک ماه اخیر توانسته ایم از طریق از سامانه تصویری با ۲۷ نفر از تولیدگران ارتیاط تصویری برقرار کنیم، افزود: این کار با هدف رونق تولید و رفع موانع در اقدام ها‌ی تولیدگران انجام می شود.

وی در ادامه تاکید کرد: این ارتباط تصویری در روز‌های سه شنبه هر هفته با هدف تکریم ارباب رجوع، رسیدگی به درخواست‌های مردم، احیاء حقوق عامه، پیشگیری از وقوع جرم و  مانع زدایی‌ از تولید و رونق تولید انجام می شود.

انتهای پیام/