به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره آخرین وضعیت لیست تهران سربلند، اظهارداشت: لیست‌های بی فرآیند نتوانستند مردم تهران را قانع کنند و لیست ائتلاف به سرلیستی آقایان چمران و سروری مورد اقبال مردم واقع و پیروزی شرینی را به جریان نیروهای انقلاب تقدیم کرد. وی افزود: […]

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره آخرین وضعیت لیست تهران سربلند، اظهارداشت: لیست‌های بی فرآیند نتوانستند مردم تهران را قانع کنند و لیست ائتلاف به سرلیستی آقایان چمران و سروری مورد اقبال مردم واقع و پیروزی شرینی را به جریان نیروهای انقلاب تقدیم کرد.

وی افزود: سیاست اشتراک صفر و فرایندهای ائتلاف جواب داد و ایستادگی برمنطق و اصول کار درستی بود که البته فشار زیادی از سمت سهم خواهان به ما وارد کرد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه شورای ائتلاف و عملکرد آن ثابت کرد زمانه‌ی “تصمیم‌های اتاقکی” تمام شده است، گفت: اکنون دوره رقابت پایان پذیرفته و همگی باید درکنار هم خادم مردم و انقلاب باشیم.

رسولی، تصریح کرد: ائتلاف از هم اکنون بار دیگر اعلام می‌نماید که پذیرای همه جریان‌ها و افرادیست که دل درگرو انقلاب دارند و البته منطق و اصول را در کارتشکیلاتی ‌مقدم بر سلیقه شخصی می‌دانند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گریزی هم انتخابات میاندوره‌ای مجلس زد و گفت: انتخاب آقای کوثری به عنوان نماینده تهران که گزینه ائتلاف نیروهای انقلاب بودند نیز نشانه اعتماد مردم و ویژگی‌های بارز ایشان است و امیدواریم این انتخاب معقول و کارآمد و البته بی حاشیه کمکی برای مجلس یازدهم باشد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب همچنین از برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه در روزهای آتی خبر داد.

انتهای پیام/