به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، علی‌رغم مخالفت‌های رژیم صهیونیستی با پیشنهاد کشورهای مختلف برای آتش‌بس با نوار غزه، اما رسانه‌های اسرائیلی از احتمال پذیرش این توافق خبر دادند. شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه خبر داد که آتش‌بس در نوار غزه احتمالا از ظهر روز جمعه به بعد برقرار می‌شود. به نوشته وبگاه […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، علی‌رغم مخالفت‌های رژیم صهیونیستی با پیشنهاد کشورهای مختلف برای آتش‌بس با نوار غزه، اما رسانه‌های اسرائیلی از احتمال پذیرش این توافق خبر دادند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه خبر داد که آتش‌بس در نوار غزه احتمالا از ظهر روز جمعه به بعد برقرار می‌شود.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» به نقل از این گزارش، مقام‌های امنیتی اسرائیل معتقدند که درگیری‌ها با نوار غزه قبل از روز جمعه متوقف نمی‌شود و این ارزیابی‌ها در جریان جلسات مهم امروز بیان شده است.

پیش از این یک منبع مطلع به پایگاه خبری آکسیوس گفته بود رئیس‌جمهور آمریکا برای فرار از سرزنش‌های جهانی به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پیشنهاد آتش‌بس در درگیری با گروه‌های مقاومت را داده که این پیشنهاد مورد قبول تل‌آویو واقع نشده است.

با این حال «موسی ابو مرزوق» نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت «حماس» پیش‌بینی کرد که طی یک یا دو روز آینده رژیم صهیونیستی به آتش‌بس با نوار غزه تن دهد. (جزئیات بیشتر)

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه هفته قبل و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است. طبق اعلام وزارت بهداشت نوار غزه، تا این لحظه شمار قربانیان حملات ددمنشانه صهیونیست‌ها به ۲۲۱ شهید از جمله ۶۲ کودک و ۳۶ زن رسیده است. همچنین بیش از ۱۴۰۰ فلسطینی تا کنون مجروح شده‌اند.

انتهای پیام/