راه‌اندازی باجه ویژه دریافت گذرنامه در پست آذربایجان‌شرقی
راه‌اندازی باجه ویژه دریافت گذرنامه در پست آذربایجان‌شرقی

مدیرکل پست آذربایجان‌شرقی از تسریع در دریافت گذرنامه با راه‌اندازی باجه ویژه این خدمت در اداره کل پست استان خبر داد. دباغ صادقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: باجه ویژه پاسخگویی حضوری و تلفنی پیگیری دریافت گذرنامه در طبقه همکف ساختمان اداره‌کل پست استان راه‌اندازی شده است. وی ضمن اعلام شماره‌های ۳۵۴۱۹۶۱۳ و ۳۵۴۱۹۶۱۴ […]مدیرکل پست آذربایجان‌شرقی از تسریع در دریافت گذرنامه با راه‌اندازی باجه ویژه این خدمت در اداره کل پست استان خبر داد.

دباغ صادقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: باجه ویژه پاسخگویی حضوری و تلفنی پیگیری دریافت گذرنامه در طبقه همکف ساختمان اداره‌کل پست استان راه‌اندازی شده است.

وی ضمن اعلام شماره‌های ۳۵۴۱۹۶۱۳ و ۳۵۴۱۹۶۱۴ به منظور پیگیری تلفنی صدور گذرنامه افزود: باجه حضوری نیز تا ۲۵ شهریور امسال و حتی روزهای جمعه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۸  در اداره پست شهرستان تبریز و از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۶ در سایر شهرستان‌های استان آماده خدمت‌رسانی به مردم خواهند بود.

مدیرکل پست آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه از ابتدای ماه محرم تاکنون بیش از ۶۳ هزار مرسوله گذرنامه و برگه تردد ویژه اربعین برای زائران اباعبدالله الحسین (ع) ارسال شده، تصریح کرد: از مردم عزیز درخواست داریم تا زمانی که پیامک تحویل گذرنامه به پست را دریافت نکرده‌اند، به دفاتر پستی مراجعه نکنند.

انتهای پیام/ ۶۰۰۳۶/س