رئیس خانه احزاب: امیداریم رئیسی اقدامات جدی برای معیشت و اقتصاد انجام دهد
رئیس خانه احزاب: امیداریم رئیسی اقدامات جدی برای معیشت و اقتصاد انجام دهد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سید شهاب الدین صدر رئیس خانه احزاب ایران در پیامی،‌پیروزی آیت‌الله سیّد ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری را تبریک گفت. متن کامل این پیام بدین شرح است: پیروز بزرگ انتخابات، ملت ایران است.  مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ملت غیور و قهرمان ایران اسلامی  سلام علیکم؛برگزاری انتخابات روز ۲۸ […]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سید شهاب الدین صدر رئیس خانه احزاب ایران در پیامی،‌پیروزی آیت‌الله سیّد ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری را تبریک گفت.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

پیروز بزرگ انتخابات، ملت ایران است.  مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

ملت غیور و قهرمان ایران اسلامی 

سلام علیکم؛
برگزاری انتخابات روز ۲۸ خردادماه با حضور گسترده شما ملت بصیر و آگاه باعث خشنودی دوستداران و علاقه مندان به انقلاب اسلامی در سراسر جهان و شکست و ناکامی دشمنان کینه توز گردید.

در چند ماه گذشته ابر قدرتها و رسانه های بیگانه تمام تلاش خود را برای تحریم و کم فروغ کردن انتخابات و حضور مردم در پای صندوق های رای کردند اما با همت و اراده راستین شما مردم عزیز و انقلابی تمامی توطئه های آنان خنثی و روز ۲۸ خرداد، روز پیروزی ملت ایران در انتخابات و آزمون بزرگ ملی در تاریخ سیاسی کشور عزیزمان ثبت شد.

 این پیروزی بزرگ را به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ملت قهرمان ایران اسلامی و احزاب و گروههای سیاسی که با تلاش و برنامه ریزی انقلابی موجب شور و نشاط سیاسی در کشور گردیدند و منتخب شایسته انتخابات ریاست جمهوری حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید ابراهیم رئیسی و کلیه منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور و میاندوره ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تبریک و تهنیت می گوییم.

امیدواریم رئیس جمهور منتخب با انتخاب کابینه ای انقلابی، دلسوز و کارآمد و همکارانی شایسته جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اقدامات جدی انجام داده و روز به روز بر عزت و اقتدار و سربلندی میهن اسلامی مان بیافزایند. 

انتهای پیام/