خبرگزاری میزان – محمدباقر اسلامی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان در آیین تکریم سرپرست سابق حوزه قضایی جازموریان و معارفه رئیس این حوزه قضایی اظهار داشت: با توجه به حساسیت‌های موجود و ویژگی‌ها و موقعیت زمانی کنونی که مشکلات عدیده‌ای از سوی دشمنان این نظام در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی […]

خبرگزاری میزان – محمدباقر اسلامی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان در آیین تکریم سرپرست سابق حوزه قضایی جازموریان و معارفه رئیس این حوزه قضایی اظهار داشت: با توجه به حساسیت‌های موجود و ویژگی‌ها و موقعیت زمانی کنونی که مشکلات عدیده‌ای از سوی دشمنان این نظام در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی برای کشور ایجاد شده، حضور در انتخابات اصل بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: باید به عنوان یک وظیفه شرعی، قانونی، عقلی و دینی در دو موقعیت بسیار مهم انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا حضوری چشمگیر و گسترده داشته باشیم.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری برای حضور گسترده در انتخابات، تاکید کرد: بر مبنای فرمایشات معظم له اطمینان داریم که این انتخابات از بهترین انتخابات‌ها خواهد بود و بهترین مشارکت‌ها صورت خواهد گرفت.

اسلامی عنوان کرد: ما در دستگاه قضایی وظیفه داریم که در حوزه نظارتی و نیز دعوت مردم به حضور چشمگیر در انتخابات حضور داشته باشیم و موقعیتی را فراهم کنیم که همه مردم بتوانند با شرکت در انتخابات و با استفاده از حق قانونی خود بهترین انتخاب را برای ریاست جمهوری و شورا‌های شهر و روستا داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه باید با حضور گسترده خود برگ زرین دیگری بر منشور پرافتخار نظام بیافزائیم، ادامه داد: یکی از نهاد‌های مهم در هر کشور نهاد ریاست جمهوری است و اگر مردم با بصیرت و دقت به این امر بپردازند و انتخاب صحیحی داشته باشند راه پیشرفت و توسعه جامعه را فراهم خواهند آورد.

وی تاکید کرد: لازم است که بر مبنای همگرایی، هم افزایی و تعامل با سایر مسئولان از توان نیرو‌های بومی، سران طوایف، معتمدین، روحانیت و ائمه جمعه، فرمانداران و بخشداران با حفظ استقلال دستگاه قضایی استفاده دو چندان کرد و مشکلات مردم را حل نمود.

اسلامی ضمن تقدیر از خدمات امید سرحدی نژاد، سرپرست سابق حوزه قضایی جازموریان، گفت: رئیس جدید این حوزه قضایی نیز با سواد، متدین، خوشنام، با تجربه و آشنا به جغرافیای جازموریان و ظرفیت‌ها و چالش‌های این حوزه قضایی است.

در این آیین از تلاش‌های امید سرحدی نژاد، سرپرست سابق حوزه قضایی جازموریان تقدیر و علیرضا محمدی به عنوان رئیس این حوزه قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/