دژاگه: توشاک هم مربی بزرگی است/ در نیمه اول متاسفانه خوب  کار نکردیم
دژاگه: توشاک هم مربی بزرگی است/ در نیمه اول متاسفانه خوب  کار نکردیم

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هر مربی سبک خودش را دارد، توشاک هم مربی بزرگی است و همه این موضوع را می‌دانند به گزارش لم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، اشکان دژاگه بعد از تساوی تیمش مقابل پدیده گفت:ابتدای بازی کمی کارمان سخت بود چون پدیده فشار زیادی وارد کرد ولی در نیمه دوم […]

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هر مربی سبک خودش را دارد، توشاک هم مربی بزرگی است و همه این موضوع را می‌دانند

به گزارش لم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، اشکان دژاگه بعد از تساوی تیمش مقابل پدیده گفت:ابتدای بازی کمی کارمان سخت بود چون پدیده فشار زیادی وارد کرد ولی در نیمه دوم فوتبال بهتری بازی کردیم.

وی افزود: در نیمه اول متاسفانه خوب  کار نکردیم و حتی خود من هم زیاد در جریان بازی نبودم.

دژاگه در خصوص رفتن توشاک گفت: هر مربی سبک خودش را دارد، توشاک هم مربی بزرگی است و همه این را می‌دانند. من هم در بازی قبل فقط از تعویضم ناراحت شدم که ممکن است برای هر بازیکنی این اتفاق بیفتد. الان هم با تقوی در حال کار کردن هستیم و امروز هم گرفتن این یک امتیاز از پدیده مهم بود. این اولین بازی بود که گل نخوردیم و خدا را شکر این اتفاق افتاد.

کاپیتان تیم ملی در خصوص تمدید قرارداد کی‌روش گفت: خدا را شکر که کی‌روش قراردادش را تمدید کرد، این موضوع برای تیم ملی ما مهم است. کی‌روش برای ایران زحمات زیادی کشیده و برای بازیکنان جوان خیلی خوب است.

وی در خصوص درگیری با خلعتبری گفت: چه زمانی‌؟ من اصلا یادم نمی‌آید. در بازی ممکن است کلی برخورد صورت بگیرد ولی من چیزی یادم نمی‌اید.