دستگیری ۷ اراذل و اوباش در تبریز
دستگیری ۷ اراذل و اوباش در تبریز

فرمانده انتظامی تبریز از دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش که با عربده کشی امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره انداخته بودند، خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان الهوردیان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی تماس تعدادی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر اینکه افرادی […]فرمانده انتظامی تبریز از دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش که با عربده کشی امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره انداخته بودند، خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان الهوردیان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی تماس تعدادی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر اینکه افرادی با قمه‌کشی اقدام به قدرت نمایی، ایجاد وحشت در یکی از محلات کرده و با تخریب خودروهای عبوری و پارک شده و همچنین فحاشی باعث رعب و وحشت اهالی و سلب آسایش آنان شده اند، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه صحت موضوع مورد تایید قرار گرفت و با توجه به اهمیت موضوع، اکیپ های ویژه ای به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران کلانتری ۲۱ با شیوه های پلیسی، مخفیگاه متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، طی ۴ فقره عملیات غافلگیرانه، ۷ نفراز اراذل و اوباش نوظهور و گردنکش را به اتهام قدرت نمایی و تخریب اموال و خودرو ها دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی تبریز با بیان اینکه این افرد پس از تشکیل پرونده به همراه اموال ممنوعه کشف شده به مرجع قضائی معرفی شدند، تاکید کرد: امنیت و آرامش جامعه خط قرمز پلیس است و چنانچه کسانی بخواهند در این آرامش و آسایش اختلال ایجاد کند با پاسخ قاطع و سخت پلیس مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/