دستگیری ۸ نفر در حین حفاری غیرمجاز در هوراند
دستگیری ۸ نفر در حین حفاری غیرمجاز در هوراند

فرمانده انتظامی شهرستان اهر از دستگیری ۲۰ نفر از ارازل و اوباش در راستای تامین امنیت و آرامش شهروندان اهری خبر داد.

به گزارش قلم پرس، سرهنگ قدرت آقاپور در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: در ادامه اجرای طرح ضربتی مقابله با ارازل و اوباش در شهرستان اهر که اقدام به ناامنی می‌کردند ۲۰ نفر دستگیر و روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر ادامه داد: پلیس در راستای تامین امنیت و آرامش شهروندان با کسی مماشات نمی‌کند و تلاش‌مان این است تا آرامش و امنیت را برقرار کنیم.

وی یادآور شد: این اطمینان را می‌دهیم که ارازل و اوباش و مزاحمان به نوامیس مردم از برخوردهای پلیس درامان نخواهند بود لذا از شهروندان انتظار می‌رود در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

۸ نفر در حین حفاری غیرمجاز در هوراند دستگیر شدند

آقاپور در ادامه گفت: بامداد روز گذشته طی عملیات پلیسی و عوامل اطلاعاتی، در یکی از روستاهای هوراند گروهی که اقدام به حفاری غیرمجاز کرده بودند توسط عوامل نیروی انتظامی شهرستان هوراند حین حفاری دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر افزود: در این عملیات که با هوشیاری و اقدام به موقع ماموران پلیس صورت گرفت ۸ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: از همشهریان و مردم فهیم تقاضا می‌شود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را با شماره‌گیری تلفن گویای ۱۱۰ گزارش دهند