دستگیری قاتل کمتر از یک ساعت در اسکو
دستگیری قاتل کمتر از یک ساعت در اسکو

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: با تلاش ماموران کلانتری بخش ایلخچی و آگاهی شهرستان اسکو قاتل در کمتر از یک ساعت دستگیر و تحویل مقام قضائی شد. به گزارش قلم پرس،از اسکو، علی محمدی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره چاقوکشی در […]فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: با تلاش ماموران کلانتری بخش ایلخچی و آگاهی شهرستان اسکو قاتل در کمتر از یک ساعت دستگیر و تحویل مقام قضائی شد.

به گزارش قلم پرس،از اسکو، علی محمدی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره چاقوکشی در بخش ایلخچی شهرستان اسکو، ماموران گشت انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد که یک جوان حدودا ۳۰ ساله به وسیله ضربات چاقو از پهلو و دور گردن،به علت جراحت زیاد به قتل رسیده است،

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان اسکو و کلانتری ایلخچی با بررسی دقیق و بازسازی صحنه جرم، قاتل را که پدرش بود شناسایی و از محل متواری شده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: متهم در تحقیقات اولیه به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی با مقتول عنوان کرد.

 محمدی با تاکید بر اینکه مردم عزیز همواره باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند، بیان داشت: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می‌رود شهروندان نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس، با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را اطلاع دهند.

پایان پیام/۶۰۰۳۴